У Луцькому НТУ відбулося чергове засідання ректорату

У стінах Луцького національного технічного університету відбулося засідання ректорату під головуванням очільника ЗВО Петра Савчука.

Передусім ректор Луцького НТУ Петро Савчук подякував деканам усіх факультетів за активну участь у підготовці й проведенні Дня відкритих дверей, який відбувся 21 квітня. Відтак, у рамках вступної кампанії 2018 року Луцький національний технічний університет провів «День відкритих дверей або стороннім вхід заборонено». Серед величезної кількості конференцій, виставок та презентацій в стінах університету відбулися збори абітурієнтів, під час яких школярам більш детально розповіли про навчання у Луцькому НТУ, умови вступу, студентську раду та дозвілля.

Крім того, 25 квітня Луцький НТУ відкрив філію кафедри АПК на базі Волинської сільськогосподарської дослідної станції, що дає можливість спільно використовувати поля й техніку студентам для навчання і проходження практики для здобуття фаху в галузі агроінженерії. Незабаром у Луцькому НТУ з’явиться нова спеціальність «Агрономія», яку, в рамках співпраці ВИШу із обласною ДСГДС, викладатимуть фахівці станції. Водночас, керівництву Луцького НТУ та Волинської ДСГДС вдалося домовитися й про спільну реалізацію планів щодо створення ремонтних майстерень, аби здобувачі освіти могли проходити навчання на сучасній с/г техніці, за типом «John Deere».

Потому проректор із науково-педагогічної роботи Сергій Шимчук прозвітував про участь у IV Форумі енергоефективного партнерства’18 «ЕСКО: Успіхи та перспективи. Нові механізми сталого фінансування енергоефективності місцевих громад». Захід відбувся 27 квітня у м. Київ, за участю голови Держенергоефективності Сергія Савчука, Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка, Міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семерака, першого заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максима Нефьодова та ін. Перевагою участі Луцького НТУ у подібному проекті з енергоефективності є можливість ЗВО отримати безвідсотковий кредит на заходи із тепломодернізації.

Разом з тим, на ректораті було підняте питання пожежної безпеки у гуртожитках закладу вищої освіти. Відтак, днями відбулися навчальні тренування із пожежної та протидиверсійної безпеки у гуртожитку №1 Луцького НТУ, що на вулиці Даньшина, 8 та у навчальному корпусі, що на вулиці Потебні, 56. За словами ректора Петра Савчука, подібні навчання варто продовжувати, аби довести злагоджені дії працівників ЗВО до ідеально відпрацьованих в умовах підвищеної небезпеки. Ректор наголошує, що забезпечення безпеки студентів є основним зобов’язанням працівників та керівництва університету, тому у ВИШі й надалі продовжуватиметься моніторинг ситуації та робота щодо придбання речей першої необхідності для дотримання норм безпеки.

Насамкінець членами вченої ради були обговорені заходи, які відбуватимуться в університеті найближчим часом, серед них круглий стіл «Підвищення конкурентоздатності випускників на ринках праці України і Білорусі шляхом створення транскордонної мережі університетських Центрів професійного і кар’єрного консультування», що відбуватиметься в рамках реалізації міжнародного проекту за програмою Територіального співробітництва країн Східного партнерства.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ