У Луцькому НТУ відбулося чергове засідання вченої ради

У стінах Луцького національного технічного університету відбулося планове засідання вченої ради під головуванням ректора Петра Савчука. До розгляду пропонувалося 6 питань та сьоме – різне.

Зокрема, члени вченої ради проголосували за присвоєння почесного звання Луцького НТУ «Заслужений професор Луцького національного технічного університету» завідувачу кафедри товарознавства та експертизи в митній справі, д.т.н, професору Людмилі Іванівні Байдаковій. До слова, днями Людмила Байдакова відзначила свій 80-річний ювілей.

Крім того, вченою радою одноголосно було погоджено присвоєння вченого звання доцента кафедри будівництва та цивільної інженерії к.т.н Олександру Андрійчуку та кафедри фізичного виховання к.пед.н. Володимиру Ковальчуку.

Водночас, на засіданні заслухали доповідь декана ФЕПЕС Олени Картави щодо діяльності та перспективи розвитку факультету.

Про роботу бібліотек університету та структурних навчальних підрозділів щодо ефективного використання інтелектуальних ресурсів та компютерних технологій в їх інформаційній діяльності доповіла директор бібліотеки Світлана Бакуменко. За її словами, станом на 1 березня 2018 року електронний каталог у бібліотеці університету містить 174228 бібліографічних записів. Серед них, 133776 – записів книг, 31742 – періодичних видань та 8710 – журнальних статей. До того ж, на сайті бібліотеки щоквартально розміщуються бюлетені нових надходжень статей, висвітлюється інформація про проведені культурно-просвітницькі заходи. У бібліотеці надаються консультації викладачам щодо пошуку інформації та реєстрації у реферативній базі Skopus та придбано Web-орієнтовану програму «Бібліограф-пошук», яка дозволяє формувати запит на пошук літератури в ЕК через мережу Інтернет та локальну мережу університету.

Своєю чергою, проректор з науково-педагогічної роботи Валентин Талах наголосив, що 28 березня о 13:20 в аудиторії №37 відбудеться презентація загальноуніверситетських вибіркових дисциплін викладачами для першокурсників. Другий етап «Процедури забезпечення студенту вибору навчальних дисциплін» відбудеться впродовж 3-7 квітня, під час якого студенти обиратимуть дисципліни шляхом анкетування.

Інформаційний відділ Луцького НТУ (більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab...)