У Луцькому НТУ відбулося чергове засідання вченої ради

27 лютого у стінах Луцького національного технічного університету відбулося чергове засідання вченої ради під головуванням ректора Петра Савчука.

Відповідно до порядку денного, освітяни заслухали звіт головного бухгалтера Катерини Рудь, начальника відділу інфраструктурного розвитку Луцького НТУ Андрія Щерби та начальника планово-фінансового відділу Вікторії Ващук про фінансово-господарську діяльність університету за 2017 рік. Так, відзначено позитивну динаміку надходжень університету у загальний та спеціальний фонди, належний рівень фінансової дисципліни.

Крім того, начальник ВІР Андрій Щерба розповів про хід виконання цільової програми перспективного розвитку інфраструктури та реформування організації господарської діяльності Луцького НТУ на 2015-2020 роки, згідно якої передбачається здійснення комплексу заходів за такими основними напрямками: впровадження програми енергоефективності, створення і розвиток матеріально-технічної бази та проведення організаційних, структурних та інших заходів для підвищення ефективності господарської діяльності університету.

Також на порядку денному йшлося про роботу та перспективи розвитку факультету бізнесу, обговорили чимало інших насущних питань.

Окрім цього, ректор Луцького НТУ Петро Савчук запросив представниць прекрасної половини ВИШу на урочистий захід з нагоди Міжнародного жіночого дня. Дійство відбудеться 7 березня о 13:00 у 37-й аудиторії (вул.Львівська, 75, корпус Б).

Олександра Містюк, інформаційний відділ Луцького НТУ