У Луцькому НТУ відбулося навчання диспетчерів «Волиньобленерго»

Протягом п'яти днів: із 12 по 16 листопада нинішнього року, відбувалося навчання на курсах підвищення кваліфікації диспетчерів філій ПрАТ «Волиньобленерго», зініційоване відділом неперервного навчання Луцького НТУ за безпосередньої участі працівників кафедри електропостачання ЗВО.

Під пильним керівництвом професорсько-викладацького складу кафедри та спеціалістів відомого на теренах Волинського краю підприємства слухачі мали змогу отримати ґрунтовні знання та підготуватися до перевірки знань, яку здійснили завідувач кафедри електропостачання Юрій Грицюк та начальник навчально-курсового комбінату ПрАТ «Волиньобленерго» Михайло Цибулін. Завідувач відділу неперервного навчання Луцького НТУ Олена Ковальчук у своїй вітальній промові закликала присутніх слухачів не зупинятися на досягнутому і у майбутньому продовжувати працювати над розвитком своєї особистості у стінах нашого навчального закладу.

Після закінчення навчання усі слухачі отримали відповідні свідоцтва, що у прийдешньому стануть для них у нагоді у подальшій професійній діяльності.

Провідний фахівець відділу неперервного навчання Ніна Тучак