У Луцькому НТУ відбулося планове засідання ректорату

У Луцькому національному технічному університеті відбулося чергове засідання ректорату під головуванням Петра Савчука. Присутні на засіданні обговорили робочі питання, а також окреслили план майбутніх заходів, що невдовзі відбудуться у ЗВО.

Передусім, проректор із науково-педагогічної роботи Валентин Талах поінформував, що нині в університеті ведеться робота із реорганізації освітнього процесу, у зв’язку з внесеними змінами МОН. Крім того, він додав, що сьогодні, 23 жовтня, відбудеться відкрита зустріч із гендиректором «SKF Україна» Володимиром Цибульським, на яку запрошені викладачі та студенти Луцького НТУ. Відтак, захід відвідають здобувачі освіти із технологічного, машинобудівного факультетів та факультету комп’ютерних наук та інформаційних технологій 4-5 курсів, які в подальшому матимуть перспективу працевлаштування у компанії.

Своєю чергою проректор із науково-педагогічної роботи Валентина Галущак повідомила про можливість проходження стажування та навчання у Словацькій республіці, зокрема в університеті Жиліна. Отож, щоби потрапити на літній семестр 2018-2019 академічного року, необхідно подати заявки до 31 жовтня 2018 року. Для навчання протягом 2019-2020 — до 30 квітня 2019 року.

За словами відповідального секретаря приймальної комісії Юрія Фещука, у Міністерстві освіти та науки нещодавно було затверджено нові умови прийому вступників у 2019 році, на що необхідно звернути особливу увагу працівникам та педагогам Луцького НТУ.

Голова Студентської ради Ірина Лисик та голова студентського профкому Ілля Ковтонюк розповіли про заходи, які студенти планують провести у стінах ЗВО найближчим часом. Серед них, дні першокурсника на різних факультетах, битва університетів та святкування Хелловіна. Крім того, молодь об’єдналася заради проведення благодійного концерту на підтримку хворої на рак лучанки Мар’яни Пархом’юк, яка саме зараз перебуває на лікуванні від страшної недуги та потребує підтримки. Благодійний захід відбудеться 8 листопада у приміщенні Луцького національного технічного університету.

Насамкінець, результатами робочої поїздки у Польщу поділився ректор Луцького НТУ Петро Савчук. Днями на запрошення ректора Люблінського католицького університету (КУЛ) Антонія Дембінського, Петро Савчук взяв участь в інавгурації академічного року та у заходах до 100-річчя авторитетного польського ЗВО-партнера. Відвідав урочистості й президент Польщі Анджей Дуда. Крім того, ректор Луцького НТУ в рамках розвитку співпраці з академічної мобільності зі спеціальностей «Інженерія матеріалів» та «Інженерія середовища» на запрошення ректора КУЛ відвідав філіал ВИШ у Стальовій Волі. Саме там із деканом Анджеєм Кучумовим та проф. Гражиною Мазуркевич напрацювали спільні проекти за напрямками «Інженерія матеріалів», «Інженерія середовища» та «Екологія», а також взяв участь в інавгурації студентів цих спеціальностей.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ