У Луцькому НТУ відбулося планове засідання вченої ради

У Луцькому національному технічному університеті відбулося чергове засідання вченої ради під головуванням ректора Петра Савчука. Відтак, на порядок денний було винесено сім запитань та «Різне».

Передусім, ректор Луцького НТУ Петро Савчук привітав переможців конкурсів студентських наукових робіт. Здобувачів освіти відзначили почесними грамотами, подяками та дипломами. Крім того, відзнаки вручили й науковим керівникам.

Згодом члени вченої ради розглянули та затвердили кандидатуру на присвоєння вченого звання професора кафедри економіки д.е.н. Олександра Шубалома, а також рекомендували кандидатуру в.о. професора кафедри матеріалознавства Віталія Кашицького щодо здобуття Премії Волинської облради за заслуги у сфері освіти та науки. Крім того, було рекомендовано кандидатури завідувача кафедри технічної механіки проф. Ярослава Пастернака та доцента кафедри компютерних технологій Наталії Чернящук до участі в конкурсі на здобуття стипендії Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених.

Потому, проректор із науково-педагогічної роботи Сергій Шимчук прозвітував про науково-технічну діяльність Луцького НТУ за 2017 рік. Він, зокрема, розповів про кількість науково-педагогічних працівників ВИШу, спеціалізованих вчених рад та спеціальностей в аспірантурі й докторантурі, кількість докторантів та аспірантів, захищених кандидатських та докторських дисертацій, обсяги фінансування, опублікованих монографій, підручників, навчальних посібників, кількість проведених наукових семінарів, конференцій та публікацій у наукових виданнях. Крім того, Сергій Шимчук повідомив про наукові досягнення та реалізовані програми, а також про грантову діяльність університету.

Про стан та перспективи розвитку неперервного навчання в Луцькому НТУ розповіла очільниця відділу проф. Олена Ковальчук. Вона прозвітувала про роботу підготовчого відділення, що включає довузівську підготовку, підготовку слухачів іноземців, підготовку до фахових іспитів та до іспитів з іноземної мови. Крім того, Олена Ковальчук поінформувала про проведені курси і тренінги, зокрема, про співпрацю із промисловими підприємствами, підвищення кваліфікації і проведення спільних круглих столів. Прозвітовано також було про роботу клубу «Європа», що включає співпрацю із обласним центром європейської інформації, віртуальні подорожі країнами ЄС, вивчення сучасної проєвропейської літератури, тренінги, клубні змагання та святкування Днів Європи.

До того ж, під час засідання були заслухані питання про виконання ухвали вченої ради щодо «Роботи та перспектив розвитку факультету компютерних наук та інформаційних технологій» й «Про роботу навчального відділу з планування, організації та контролю навчального процесу й підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників та завдання з подальшого покращення організації освітнього процесу в університеті»..

Насамкінець члени вченої ради затвердили кодекс честі Луцького національного технічного університету та положення про комісію з питань та академічної доброчесності у Луцькому НТУ.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab...