У Луцькому НТУ відбулося спеціальне об’єктове тренування з питань цивільного захисту

Напередодні Великодніх свят, у Луцькому національному технічному університеті провели спеціальне об’єктове тренування з питань цивільного захисту. Тренування відбулися в рамках Дня охорони праці в Україні.

Відтак, захід був покликаний перевірити реальність плану реагування на НС; удосконалити навики керівного складу в організації робіт з ліквідації наслідків НС та командно-начальницького складу щодо виконання обов’язків при проведенні формувань ЦЗ в готовність до виконання своїх функціональних обов’язків; дати практику особовому складу формувань ЦЗ в діях при ліквідації наслідків НС; перевірити готовність персоналу навчального закладу до дій у НС.

Так, протипожежні навчання пройшли у гуртожитку №1, що на вулиці Даньшина,8. Умовний вибуховий пристрій шукали у приміщенні учбового корпусу, що на вулиці Софії Ковалевської, 75. Ліквідацію вибуху імітували на котельні Луцького НТУ.

Найголовнішими навчальними питаннями стали приведення в готовність органів ЦЗ університету; організація, оповіщення керівного і командно-начальницького складу, працюючих; дії органів управління в умовах виникнення НС і ліквідація їх наслідків.

Інформаційний відділ Луцького НТУ