У ЛУЦЬКОМУ НТУ ВІДБУЛОСЯ СВЯТО
ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ

1 червня з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей у Луцькому НТУ відбувся фестиваль дитячої творчості «Золоті ключі». Організатором творчої програми та розважальних заходів для дітей працівників університету уже четвертий рік поспіль є відділ культури та мистецтв Луцького НТУ.

Навіть дощ не завадив провести улюблений для маленьких художників конкурс малюнку на асфальті. Дитяча фантазія вразила розмаїтістю ідей та задумів, тому організатори вирішили не відзначати окремі роботи, а нагородити одразу всіх учасників. Підтримували дітлахів студенти – першокурсники факультету будівництва та дизайну групи Д-11.

Дитячий концерт – друга частина свята – подивувала публіку різноманітністю жанрів та високим рівнем юних виконавців. Із захопленням глядачі сприймали виступи вже постійних учасників фестивалю Анну Климовець, Дарину Пашинську, Олену Цизь, Олександру Пенькало, Ірину Шкляєву, Юліану Монатік, Дениса Хвищуна. Вситуп на фестивалі був таким бажаним, щоб навіть зламана рука маленької танцівниці Анни Перепич не завадила їй виконати хореографічну композицію «Троянда». До слова, постановку танцю здійснила її бабуся – Жанна Бондар.

Новачки фестивалю здивували усіх високим виконавським рівнем та вмінням триматися на сцені. Бурхливі, щирі оплески отримали юні артисти: Іван Бортніков, Соломія Повстяна, Павло Редько, Вадим Шматенюк, Олександр Ліщина, Андрій та Христина Герасимчуки, Любомир Некращук, Яна Герцик, Максим Захарчук та Вікторія Міщанук. Граційно та поважно вели концертну програму юні ведучі – Олена Цизь та Вадим Шматенюк. Вітали дітей і дорослі – Лариса Поліщук, Роман Ковальчук та Ярослав Желобицький.

На свято традиційно були запрошені діти-інваліди з реалібітаційного центру ВОМРЦ «Джерело життя». У цей день вони отримали грошову допомогу від студентів групи ПЦБ-41 (куратор – Ірина Задорожнікова) та багато солодких подарунків від підприємця Галини Смолич.

На завершення свята дітей-митців привітала проректор з науково-педагогічної роботи Луцького НТУ Зоряна Герасимчук. Вона із захопленням відзначила виступи усіх учасників та вручила грамоти юним талантам. Особливу радість для дітей подарували працівники університету Світлана Афоніна, Галина Романюк, Оксана Климовець та інші працівники кафедр, які організували солодкий стіл. Дитяче свято вдалося!

Галина Микитюк,

Алла Оленіч,
художній керівник підрозділу
з організації виховної роботи серед студентів