У Луцькому НТУ відбулося засідання ректорату

У Луцькому національному технічному університеті відбулося чергове засідання ректорату під головуванням ректора ЗВО Петра Савчука.

Передусім Петро Савчук наголосив на необхідності підготовки меморандуму з Волинською облдержадміністрацією. Документ спрямований на підтвердження співпраці двох структур стосовно реалізації низки проектів. Зокрема, напередодні делегація від факультету будівництва і дизайну Луцького НТУ здійснила робочий візит до Волинської ОДА, де відбулося обговорення реалізації спільних планів та ідей. Йдеться про втілення креативних проектів у сфері будівництва, архітектури та дизайну на теренах Волинської області. Про перспективи та плани, до яких Волинська ОДА хоче залучити студентів Луцького НТУ, поінформував керівник патронатної служби та радник голови облдержадміністрації Валерій Криворог.

Своєю чергою, ректор Луцького НТУ Петро Савчук запропонував розглянути можливість створення на базі ЗВО платформи для надання системних завдань студентам щодо реалізації проектів, а також можливість залучення молоді до інших видів робіт, наприклад експертизи дорожнього полотна. Водночас, Петро Савчук підтримав ініціативу колег із обладміністрації та висловив готовність підписати меморандум про співпрацю.

Потому про виконану за тиждень роботу та нові перспективи прозвітували декани факультетів. Так, нині на усіх факультетах Луцького НТУ ведеться підготовка акредитаційних справ. Водночас, керівники факультетів розповіли про заходи, які відбуватимуться невдовзі. Так, на факультеті бізнесу планують провести «Батл першокурсників», на факультеті обліку, лінгвістики та права – День відкритих дверей, технологічний факультет працює над влаштуванням «Козацьких розваг», а машинобудівний факультет готується до проведення «Дебюту першокурсників».

Про заходи, які невдовзі відбудуться на базі Технічного коледжу Луцького НТУ повідомила виконувач обов’язків директора Олена Міськів. Так, днями у навчальному закладі презентують кімнату психоемоційного відпочинку. Цей проект став одним із кращих на конкурсі, який відбувся навесні цьогоріч за організації Студентської ради ЗВО та з підтримки Британської ради в Україні та ГО «Молодіжна платформа». Сумарний бюджет конкурсу на усі проекти-переможці становив 200 тисяч гривень. Натомість усі креативні ідеї спрямовані на розвиток освіти, лідерства, культури, спорту, міжкультурного діалогу, соціального підприємництва у Луцькому НТУ.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ