У Луцькому НТУ відбулося засідання ректорату

У стінах Луцького національного університету відбулося засідання ректорату під головуванням ректора ЗВО Петра Савчука.

Передусім, очільник університету поінформував про кадрові зміни, зокрема призначення нових виконуючих обов’язки деканів трьох факультетів. Так, замість декана факультету машинобудування Сергія Пустюльги, призначений Цизь Ігор Євгенович – доцент кафедри інженерного та комп’ютерного забезпечення АПК, кандидат технічних наук. Замість Олени Картавої, обов’язки декана факультету екології, туризму та електроінженерії виконуватиме Волинець Владислав Ігорович – кандидат технічних наук, доцент кафедри електропостачання. Крім того, замість Алли Московчук очолюватиме факультет обліку і фінансів Андрущак Ігор Євгенович – професор, доктор технічних наук, завідувач кафедри комп’ютерних технологій. Варто зазначити, що нові декани призначені на випробувальний термін до трьох місяців. Крім того, кадрові ротації відбулися й на кількох кафедрах університету.

«Наш ЗВО став більш привабливим і лишень протягом останніх місяців не менше 30 людей принесли свої резюме й доволі потужні. Є професори, є люди із чималим стажем роботи, є з невеликим стажем, але бажанням працювати в нашому університеті. Тож, потрібно думати про те, наскільки конкурентний працівник буде у майбутньому і не розслаблятися. Університет має розвиватися і рухатися тільки вперед», - зазначив Петро Савчук.

До того ж, Петро Савчук повідомив про зміни у господарській частині університету й зокрема про призначення нового головного інженера Вох Миколи, а також про ймовірні зміни у структурних підрозділах.

Потому ректор Луцького НТУ подякував усім причетним до вступної кампанії - 2018, зокрема деканам факультетів за активну роботу та членам приймальної комісії, котрі доклали немало зусиль для ефективної роботи.

Насамкінець члени ректорату обговорили питання підготовки до урочистостей з нагоди посвяти першокурсників. Нагадаємо, захід відбудеться 4 вересня о 12:00 біля корпусу «Б», що на вулиці Львівській, 75. З цього святкового дня розпочнеться новий навчальний рік, тож урочистості, заплановані для студентів, передусім спрямовані на формування позитивного враження від обраного закладу вищої освіти. Відтак, сценарій святкування перебуває на завершальній стадії підготовки, втім уже відомо, що на студентів чекає чимало розваг, презентація факультетів, цікавих квестів, флеш-моб, смачне частування, виступи артистів. Водночас, чи не найголовнішим завданням заходу є патріотичне виховання молоді, до якого долучаться представники ГО «Волинське Стрілецьке Братство» та проведуть справжні козацькі «ритуали».

До відома членів Вченої ради, планове засідання відбудеться 30 серпня о 10:00 в ауд. 216, натомість збори професорсько-викладацького складу відбудуться 31 серпня об 11:00 в ауд.37.

Інформаційний відділ Луцького НТУ