У Луцькому НТУ відбулося засідання ректорату

У стінах Луцького НТУ відбулося традиційне щотижневе засідання ректорату. Передусім, проректор з науково-педагогічної роботи Валентин Талах подякував усім деканам за гідне представлення факультетів на 10-річчі надання статусу національного Луцькому технічному університету.

«Як на мене все відбулося дуже вдало, я б навіть сказав, грандіозно. Усі факультети спрацювали дуже добре. Особливо хочу відзначити факультет машинобудування, який запросив на святкові заходи випускників. Люди прийшли із цінними подарунками, яким можна тільки позаздрити. Вони ж показали, що люблять факультет, на якому навчалися. Дуже добре спрацював факультет будівництва та дизайну, який організував чимало цікавих виставок і презентацій. Щороку ви вдосконалюєтеся і показуєте нові здобутки», - зазначив проректор.

Окрім того, Валентин Талах висловив вдячність студентському профкому, які організували конкурс «Кращий студент Луцького НТУ – 2018». «Кращої профорієнтаційної роботи і бути не може», - зауважив проректор. Нагадаємо, захід відбувся 13 квітня у Волинському облмуздрамтеатрі. Участь у конкурсі за звання кращого студента ВИШу взяли 12 представників з усіх факультетів університету. Впевнену перемогу здобула «Кращий студент – громадський діяч» Уляна Кашепа.

До слова, 11 травня о 17.00 у Волинському облмуздрамтеатрі відбудеться ще один грандіозний студентський захід «Король та Королева Луцького НТУ-2018». Як зазначив заступник голови студради ВИШу Дем’ян Петрик, квитки у партері уже розкупили, тож тепер охочі відвідати свято краси можуть придбати перепустки на балконні місця.

Варто також зазначити, що із 18 до 22 квітня у Луцькому НТУ відбуватиметься «Тиждень відкритих дверей, або стороннім вхід заборонено». Тож, для абітурієнтів на усіх факультетах університету уже підготували чимало цікавих заходів, із якими можна ознайомитися на офіційному сайті ВИШу.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ