У Луцькому НТУ відбулося засідання Вченої ради

У стінах Луцького національного технічного університету відбулося планове засідання Вченої ради під головуванням ректора ЗВО Петра Савчука.

На порядок денний було винесено 6 питань, більшість з яких стосувалися кадрових змін.

Передусім Петро Савчук нагадав про те, що відтепер 3 факультети університету очолюватимуть нові декани. Так, замість декана факультету машинобудування Сергія Пустюльги, призначений Цизь Ігор Євгенович – доцент кафедри інженерного та комп’ютерного забезпечення АПК, кандидат технічних наук. Замість Олени Картавої, обов’язки декана факультету екології, туризму та електроінженерії виконуватиме Волинець Владислав Ігорович – кандидат технічних наук, доцент кафедри електропостачання. Крім того, замість Алли Московчук очолюватиме факультет обліку і фінансів Андрущак Ігор Євгенович – професор, доктор технічних наук, завідувач кафедри комп’ютерних технологій. Варто зазначити, що нові декани призначені на випробувальний термін до трьох місяців.

Водночас, колишні декани уже обрані на нові посади. Зокрема, Сергій Пустюльга відтепер професор кафедри інженерної та комп’ютерної графіки, Олена Картава – доцент кафедри екології та Алла Московчук – доцент кафедри обліку і аудиту.

«Хочу щиро подякувати нашим деканам. Це ті люди, які завжди були і будуть не тільки радниками та експертами з низки питань, але й шанованими людьми в нашому університеті. Бажаю плідної роботи новим керівникам структурних підрозділів. У вас дійсно важка і відповідальна робота, особливо беручи в свої руки підрозділи після таких потужних людей. Я надіюся, що за нашої спільної підтримки будуть досягнуті хороші результати», - зазначив ректор.

Крім того, кадрові ротації відбулися й на кількох кафедрах університету. Так, нині в.о. завідувача кафедри обліку і аудиту є Віталій Чудовець, кафедри готельно-ресторанної справи – Богдан Колісник та кафедри цивільної безпеки – Ігор Андрощук.

Зміни торкнулися й адміністративно-господарського сектору Луцького НТУ. Відтак, днями відбулося призначення нового головного інженера Вох Миколи. Натомість, під час сьогоднішнього засідання члени Вченої ради більшістю голосів погодили кандидатуру Андрія Щерби, який дотепер очолював відділ інфраструктурного розвитку Луцького НТУ, на посаду проректора з адміністративно-господарської роботи.

Разом з тим, члени Вченої ради розглянули питання перейменування факультету обліку і фінансів (ФОФ). Відтепер його назва звучатиме так: факультет фінансів, обліку, лінгвістики та права (ФОЛП). До того ж, змін зазнали й окремі назви кафедр. Так, кафедра комп’ютерної інженерії відтепер носитиме назву кафедра комп’ютерної інженерії та кібербезпеки; кафедра фізичного виховання – кафедра фізичної культури, спорту та здоров’я; кафедра галузевого машинобудування – кафедра галузевого машинобудування і лісового господарства; кафедра дизайну – кафедра дизайну і архітектури; кафедра технічної механіки – кафедра прикладної математики та механіки; кафедра екології – кафедра екології та агрономії; кафедра гуманітарних наук та права – кафедра гуманітарних наук, соціального забезпечення та права.

Потому члени Вченої ради шляхом таємного голосування погодили присвоєння вченого звання професора кафедри автомобілів і транспортних технологій Віктору Захарчуку, доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування Мирославі Забедюк, доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування Вадиму Поліщуку та доцента кафедри галузевого машинобудування Наталії Толстушко.

«Вітаю колег з високим рівнем довіри, бажаю вам подальших успіхів на благо університету і ваших родин», - наголосив Петро Савчук.

Згодом, присутні на засіданні розглянули питання «Різне», а також визначилися із деталями відзначення посвяти першокурсників Луцького НТУ, яка нагадаємо, відбудеться у вівторок, 4 вересня, о 12:00 біля корпусу «Б».

Інформаційний відділ Луцького НТУ