У Луцькому НТУ відбулися збори трудового колективу

Ректор Луцького національного технічного університету прозвітував перед колегами про підсумки роботи колективу у 2018-2019 роках, результати вступної кампанії 2019, плани та перспективи на цьогорічний навчальний процес. Тож, розпочався захід із найприємнішого – нагород працівників університету за високий професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання своїх службових обов’язків.

Так, більше двохсот працівників зібралися, аби обговорити досягнення та концепцію розвитку Луцького НТУ в новому навчальному році. Першим перед колегами прозвітував ректор Петро Савчук:

«Усі досягнення, якими я можу зараз перед вами похизуватися здійсненні лише завдяки вам. Ви – основний кістяк і опора нашого університету. Без вашої праці ми б не досягли тих результатів, які маємо на сьогодні. Ми суттєво підвищили свої позиції у рейтингах серед вищих навчальних закладів України, ми покращили якість нашої освіти, розширили межі співпраці з міжнародними колегами та зуміли залучити більшу кількість вступників в порівнянні з попередніми роками. Усе це свідчить лише про одне – тут працюють справжні професіонали, люди, які дійсно люблять те, що вони роблять і докладають немалих зусиль для досягнення хороших результатів. Ринок абітурієнтів та ринок праці дуже динамічно змінюється і вимагає й від нас активного руху та розвитку».

Також ректор коротко ознайомив  працівників із структурними змінами, що віднедавна впровадили в університеті, зазначив, що ми можемо пишатися кадровими змінами, новими професорами, докторами та аспірантами.

Відтак, наступною виступила відповідальний секретар приймальної комісії Руслана Шульгач  із слайд-презентацією результатів  вступної кампанії 2019 в порівнянні з іншими ЗВО та попередніми роками.«Щиро дякую членам приймальної комісії та усім, хто долучився до цьогорічної вступної кампанії. Ми дійсно плідно попрацювали і результатом маємо більше двох тисяч студентів-першокурсиників», - зауважила Шульгач.

Опісля, в.о. директора Любешівського технічного коледжу Луцького НТУ Анатолій Хомич розповів про діяльність їхнього закладу, здобутки та перемоги їх працівників і студентів.

Наступним перед колегами виступив декан машинобудівного факультету Ігор Цизь. Спікер коротко прозвітував про діяльність факультету та повідомив про концепцію його розвитку у своєму баченні.

Своєю чергою, перед присутніми виступила голова студентської ради Ірина Лисик. Вона розповіла про роботу студради, їхні досягнення у організації заходів, а також бачення на взаємодію викладачів і студентів.

Звичайно ж, найбільш обговорюваним питанням  порядку денного конференції трудового колективу  стало затвердження Колективного договору Луцького НТУ на 2019-2010 рр., яке презентував в.о. начальника юридичного відділу Руслан Кириченко. Після довгих дискусій, пропозицій та роз’яснень присутні постановили затвердити проект договору з внесенням певних поправок.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото тут: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1318448298309217