У Луцькому НТУ відбувся черговий ректорат

У Луцькому національному технічному університеті відбулося планове засідання ректорату під головуванням ректора ЗВО Петра Савчука.

Передусім очільник Луцького НТУ наголосив на відкритті нових спеціальностей «Агрономія» та «Агроінженерія». В перспективі цілком ймовірне створення профільного факультету.

«Все залежатиме і від набору, і від нашого спільного бажання, але ми дійсно потужно себе позиціонуємо в освітньому напрямку з аграрних наук. Це велика відповідальність, тому одразу необхідно вибудовувати співпрацю із провідними аграрними закладами вищої освіти», - зауважив Петро Савчук.

Своєю чергою, проректор із науково-педагогічної роботи Валентин Талах подякував організаторам культурно-просвітницького центру, який нещодавно відкрили на базі університету. Мова йде про співпрацю із ГО «Козацьке стрілецьке братство», яка відтепер проводитиме патріотичні лекції для студентів ЗВО та навчатиме молодь історії. Відтак, днями на базі центру відбулися перші лекції для здобувачів освіти на тему битви під Берестечком. Тож, Валентин Талах особливо відзначив завідувача кафедри гуманітарних наук та права Луцького НТУ Оксану Жук, яка виступила співорганізатором створення патріотичного центру.

Разом з тим, проректор подякував організаторам заходу, присвяченого Дню захисту дітей. Так, 1 червня в стінах Луцького НТУ панувала «Країна щасливих дітей», організована факультетом комп’ютерних наук та інформаційних технологій. Головними героями свята стали запрошені маленькі гості, які проявили свої таланти та творчі здібності, за що отримали подарунки та грамоти й солодке частування.

Потому секретар приймальної комісії Юрій Фещук повідомив, що сьогодні о 18:00 завершується час реєстрації на іноземну мову у формі ЗНО для вступу на спеціальності "051 Економіка", "242 Туризм", "292 Міжнародні економічні відносини".

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ