У Луцькому НТУ відбувся круглий стіл на тему «Застосування математичних методів в науці і техніці»

«Застосування математичних методів в науці і техніці», - саме із такою назвою відбувся круглий стіл у стінах Луцького національного технічного університету.

Організаторами заходу виступили кафедра фундаментальних наук та кафедра електроніки і телекомунікації Луцького НТУ.

Передусім, привітали учасників засідання завідувач кафедри фундаментальних наук Юрій Коваль та завідувач кафедри електроніки і телекомунікації Валентин Заблоцький, які наголосили на важливості фундаментальних дисциплін, зокрема математики, для розв’язування актуальних завдань в науці та техніці.

Потому учасники круглого столу виступили із власними доповідями: «Математична модель для визначення залишкового ресурсу попередньо напруженої арматури в залізобетонних конструкціях» (проф. Юрій Матвіїв), «Макромоделювання динамічних процесів електротехнічних пристроїв та систем» (доц. Йосип Селепина), «Моделювання режимів роботи сенсорів у складі давачів систем охоронних та пожежних сигналізацій» (доц. Тарас Терлецький), «Математичний аналіз росту злоякісної пухлини» (доц. Галина Губаль), «Варіаційний метод виведення рівнянь рівноваги в круглій плиті» (доц. Оксана Гуда), «Застосування варіаційного числення для розрахунку верхньої межі навантаження пружнопластичних тіл» (доц. Гануліч Борис).

Каф. фундаментальних наук та каф. електроніки та телекомунікації