У Луцькому НТУ відбувся відео-ректорат

Сьогодні, 31 березня, відбулося онлайн-засідання ректорату Луцького національного технічного університету за допомогою відео-зв’язку із використанням ліцензованої для університету версії програми Microsoft Teams. Розпочали перемовини із найбільш актуального наразі питання – стан здоров’я працівників та студентів Луцького НТУ. Відтак, декани озвучили всі відомі їм випадки захворювань на ГРВІ та констатували, що жодного важкого випадку поки не зафіксовано. Ректор Петро Савчук відзначив, що така звітність необхідна, адже ситуація в країні вкрай складна і тому важливо знати про кожен випадок захворювання, відслідковувати його перебіг та вчасно реагувати.

Потому, члени ректорату перейшли до обговорення поточних робочих питань. Найбільшу увагу закцентували на розгляді усіх можливих термінів та варіантів проведення вступної кампанії, з огляду на публікацію МОН України про можливі два сценарії розвитку подій в освітньому процесі під час карантину.

Щодо науково-освітнього блоку, то декани прозвітували про формат дистанційного навчання, який використовують їхні викладачі, а також внесли пропозиції про можливі варіанти атестації студентів та перевірки засвоєння ними матеріалу, спираючись на досвід уже напрацьованих ефективних методів деяких із викладачів. «Ми займаємося постійним моніторингом освітнього процесу та підтримуємо тісний контакт із гарантами освітніх програм», - підсумувала проректор із НПР Оксана Ляшенко.

Своєю чергою, проректор Олена Ковальчук розповіла про особливості роботи з іноземними студентами в умовах карантину, наголосила, що процес відбувається у режимі онлайну і зауважила, що на даному етапі такий формат труднощів не викликає.

Проректор з науково-педагогічної роботи Сергій Шимчук повідомив, що проведення наукових  олімпіад для студентів будуть перенесені, а деякі з них навіть відмінені. Щодо конкурсу наукових робіт, як повідомив Шимчук, запроваджено дистанційний онлайн формат і він відбудеться однозначно.  Від Луцького НТУ готується для участі уже 57 наукових робіт.

Принагідно, ректор Петро Савчук нагадав усім учасникам відео засідання  про те, що у травні на університет чекає тиждень науки. Він зауважив, що навіть в умовах карантину заходи мають бути проведені віртуально, з використанням технологій та інноваційних можливостей.

Про статистику зворотнього зв’язку зі студентами Технічного коледжу Луцького НТУ, а також про зміщення графіків проходження практики та випускних іспитів розповів його директор Олег Герасимчук. Він зазначив, що абсолютно усі працівники переведені на дистанційну роботу і ефективно працюють у цьому форматі.

Насамкінець учений секретар Алла Земко відмітила, що онлайн засідання Вченої ради планується на 30 квітня. Вона зазначила, що воно відбуватиметься за об’єднаним порядком денним березневого та квітневого засідання. Також Алла Земко додала, що усі члени Вченої ради можуть надсилати свої пропозиції та зауваження на її офіційну електронну адресу.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ