У ЛУЦЬКОМУ НТУ ВІДБУВСЯ
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС
СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

Згідно наказу № 1079 від 13.10.2015 р. Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2015/2016 навчальному році» Луцький національний технічний університет призначений базовим навчальним закладом для проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Стандартизація, сертифікація та метрологічне забезпечення».

Конкурс проводився за двома напрямками:

- метрологія та вимірювальна техніка;

- метрологічне забезпечення випробувань та якості продукції.

Автори робіт, відібрані галузевою конкурсною комісією прийняли участь у підсумковій науково-практичній конференції, яка проходила 30-31 березня 2016 року.

Наукові роботи оцінювала галузева конкурсна комісія у складі: голови – проректора з науково-педагогічної роботи Луцького НТУ Олега Заболотного, доктора технічних наук, професора кафедри приладобудування Луцького НТУ Віктора Марчука, заступника генерального директора ДП «Волиньстандартметрологія», заслуженого метролога України Тетяни Єрко; Сергія Федосова, доктора фізико-математичних наук, професора Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки; кандидата технічних наук, доцента кафедри приладобудування Валентина Заблоцького, а також секретаря комісії – кандидата технічних наук, асистента кафедри приладобудування Анатолія Ткачука.

У роботі конференції взяли участь 15 вищих навчальних закладів України: Українська інженерно-педагогічна академія м. Харків; Київський національний торговельно-економічний університет; Львівський національний аграрний університет; Харківський національний автомобільно-дорожній університет; Харківський національний університет радіоелектроніки; Національний університет цивільного захисту України, м. Харків; Луцький національний технічний університет; Національна металургійна академія України, м. Дніпропетровськ; Вищий навчальний заклад «Одеська державна академія технічного регулювання та якості»; Національна академія національної гвардії України, м. Харків; Сумський державний університет; Національний університет «Львівська політехніка»; Національний авіаційний університет, м. Київ; Київський національний університет технологій та дизайну; Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут». Загальна кількість учасників становила 38 осіб студентів-доповідачів та 33 наукових керівника.

За результатами конкурсу студенти отримали сертифікат учасника ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, а найкращі – дипломи переможців різного ступеня.

Дипломи І ступеня отримали:

1. Олег Зімін, Національний авіаційний університет, м. Київ;

2. Ігор Гусєв, Залога Ольга Олександрівна, Сумський державний університет.

Дипломи ІI ступеня:

1. Володимир Осколіп, Національний університет «Львівська політехніка»;

2. Ярослав Малихін, Владислав Чернега, Харківський національний університет радіоелектроніки.

Диплом ІІI ступеня:

1. Станіслав Устич, Національний університет цивільного захисту України, м. Харків;

2. Ярослав Зяблов, Владислава Байдала, Харківський національний автомобільно-дорожній університет;

3. Дмитро Скрипник, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»;

4. Оксана Водько, Луцький національний технічний університет;

5. Сергій Бородулін, Григорій Бондаренко, Вищий навчальний заклад «Одеська державна академія технічного регулювання та якості».

Вітаємо переможців конкурсу, бажаємо успіхів у навчанні і подальших досягнень на ниві науки!

Валентин Заблоцький,
доцент кафедри приладобудування