У ЛУЦЬКОМУ НТУ ВІДКРИЛИ ВИСТАВКУ КАРТИН
БІЙЦЯ АТО

23 березня в стінах Луцького НТУ презентували виставку картин волинського бійця АТО Олега Приходька. Виставка з назвою «Я захищав свій світ» складається з картин, написаних після демобілізації та вишитих рушників, які художник колекціонує вже 10 років.

Мистецько-патріотична акція відбулася з ініціативи художниці, координатора арт-студії «П’ятерня» Тетяни Мялковської та керівника проекту «Зцілення словом», кандидата філософських наук, доцента Антоніни Євтодюк.

Власне, на заняттях з арт-реабілітації військових в студії Тетяни Мялковської Олег Приходько і почав писати картини. Як зазначила Тетяна, митець має непересічне вміння інтуїтивно відчувати кольори. А ще – глибоко цінувати національні традиції.

Чоловік творить у стилях натюрморту, пейзажу, абстракції. На виставці, як розповіли організатори, представлена лише незначна частина робіт художника. Багато його картин презентувалися вже більше 10 разів, а деякі навіть стали окрасою приватних колекцій.

Олег Приходько розповів про фронтові будні, закликаючи молодь цінувати кожну мить свого життя. Митець попросив студентів писати листи бійцям на фронт, адже люди вже починають забувати, що в країні триває війна. Також він зазначив, що воював не за Європу, а за незалежну Україну. І має щиру надію, що в ній житимуть діти зі справжньою українською історією.

Галина Мартинюк