У Луцькому НТУ відзначили переможців II туру Всеукраїнської олімпіади з фінансового менеджменту

У стінах Луцького національного технічного університету відбулося урочисте відзначення переможців II туру Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент».

Нагадаємо, для участі в олімпіаді було подано 104 заявки студентів із 39 закладів вищої освіти з 23 міст України. Здобувачі освіти повинні були вирішити 20 тестових завдань та 7 задач впродовж трьох годин. Оцінювали здібності конкурсантів 26 членів журі, до складу яких увійшли провідні науковці України. Крім того, для молоді провели екскурсію Луцьким замком, а також спільно із представниками студентського оргкомітету розважили у місцевих закладах відпочинку.

Сьогодні, 27 квітня, відбулося урочисте закриття олімпіади. Привітати молодих людей із успішним завершенням тестування та перемогою прийшов ректор Луцького НТУ Петро Савчук: «Під час олімпіади ви усі продемонстрували свої знання. Кожен з вас уже став переможцем. Конкурс був для вас випробуванням, але попри серйозну конкуренцію ви довели, що найкращі. Крім того, ви мали чудову нагоду здобути величезний досвід і знання, які в житті вам обов’язково знадобляться. Я вас вітаю і бажаю подальших перемог».

Потому до слова долучилася голова журі, завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування Луцького НТУ Ірина Вахович: «Ці два дні для членів журі і для учасників були надзвичайно насичені, відповідно результат ми маємо дуже хороший. Ми формували цікаві номінації, щоби виявити ті аспекти, які були продемонстровані вами при розв’язку завдань. Я вам бажаю, щоб ви розуміли, що час – це найдорожче, що є у вашому житті, цінуйте кожну секунду. Відповідно, якщо ми результативно його використовуватимемо, будемо мати успіх, про який мріємо, мету і комфорт, який хочемо створити для себе і своїх сімей. Я дякую, що ви зголосилися до участі в олімпіаді, дякую за ті знання, які ви показали і щирі відгуки, які ми отримуємо від вас. Нехай усе в вас складеться якнайкраще і через 5 років бажаю стати вам геніями з фінансового менеджменту і генеральними директорами своїх власних бізнесів, а найголовніше, щоб ви лишалися добрими і позитивними людьми».

Із вітальним словом також виступила завідувач кафедри менеджменту Луцького НТУ Наталія Вавдіюк: «Сьомий рік поспіль ми з Іриною Михайлівною реалізовуємо важливу місію – не лише відкрити ваші теоретичні знання, а надати спроби вам реалізувати себе і можливість виступити. Виступити не тільки для того, аби побачити як ви вмієте розв’язувати завдання, але й, як ви вмієте показати себе і творчо підходити до поставлених завдань. Надзвичайно приємно, коли студенти, які беруть участь в олімпіадах, хочуть приїхати наступного року і продовжувати свої дослідження, приємно коли студент тільки пробує себе в навчанні, а потім стає кандидатом наук… це свідчить про те, що університет виконує комплексну освіту, що ви можете навчатися на усіх освітніх рівнях».

Очільник Луцького НТУ вручив почесні грамоти переможцям номінацій, а також грамотою відзначив організатора заходу Ірину Вахович. Відзнаки юним науковцям вручили й Наталія Вавдіюк та зав.каф. фінансів ДВНЗ «Університет банківської справи» Богдан Пшик.

На завершення для усіх присутніх із музичними та танцювальним номерами виступили студенти Луцького національного технічного університету.

Варто зазначити, що сьогодні ж, за участю студентів, котрі змагалися в олімпіаді, відбулася Міжнародна науково-практична інтернет-конференція молодих учених і студентів. Тема конференції: «Теорія і практика фінансового менеджменту». Захід розділили на три тематичні секції, зокрема: «Актуальні питання розвитку фінансового менеджменту», «Проблеми та напрями розвитку антикризового фінансового менеджменту» та « «Підходи до управління капіталізацією економіки».

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Автор фото (більше за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab...) – Олександра Містюк, інформаційний відділ Луцького НТУ