У ЛУЦЬКОМУ НТУ ВПЕРШЕ ПРОВЕДЕНО ТУРНІР

З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ЧОЛОВІКІВ

У спорткомплексі Луцького НТУ 16 листопада нинішнього року вперше було проведено турнір з волейболу серед чоловіків з нагоди Міжнародного дня студента.

До участі у ньому долучилися команди: Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, Технічного коледжу нашого вузу, Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №1 та команда нашого університету.

У запеклій та напруженій боротьбі команда нашого вишу здобула II місце, поступившись команді Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, з рахунком: 2:1. ІІІ місце виборола команда Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №1, а IV місце посіла команда Технічного коледжу нашого вузу.

Бажаємо усім командам-учасницям турніру подальших спортивних успіхів та усіх благ.

Спортклуб Луцького НТУ