У ЛУЦЬКОМУ НТУ ВПЕРШЕ ПРОВЕДЕНО ТУРНІР
З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ЧОЛОВІКІВ
У спорткомплексі Луцького НТУ 16 листопада нинішнього року вперше було проведено турнір з волейболу серед чоловіків з нагоди Міжнародного дня студента.
До участі у ньому долучилися команди: Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, Технічного коледжу нашого вузу, Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №1 та команда нашого університету.
У запеклій та напруженій боротьбі команда нашого вишу здобула II місце, поступившись команді Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, з рахунком: 2:1. ІІІ місце виборола команда Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №1, а IV місце посіла команда Технічного коледжу нашого вузу.
Бажаємо усім командам-учасницям турніру подальших спортивних успіхів та усіх благ.
Спортклуб Луцького НТУ