У Луцькому НТУ – Всеукраїнська інтернет- конференція із життєдіяльності людини

16-17 травня 2019 р. кафедрою гуманітарних наук, соціального забезпечення та права була проведена ІІ Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Життєдіяльність людини в ситуації глобальних викликів сучасності». У конференції взяли участь викладачі кафедри гуманітарних наук, соціального забезпечення та права, студенти Луцького НТУ, а також студенти, аспіранти та викладачі ЗВО Києва, Івано-Франківська, Полтави, Рівного, Горок (Республіка Білорусь).

Доповіді, представлені на конференції, стосувалися різних аспектів  та проблем людської життєдіяльності Так, проблема свободи, проблема політичного лідерства, національної самоідентифікації викликали жваві дискусії, а питання, присвячені соціальному захисту у сфері охорони здоров’я, перспективам волонтерського руху, особливостям підготовки фахівців у галузі соціальної роботи, правовим основам суспільного життя ще раз показали важливість таких розробок.

Оксана Сільвестрова, доцент кафедри

гуманітарних наук, соціального забезпечення та права