У Луцькому НТУ вивчали правила публічних закупівель

У стінах Луцького національного технічного університету, з ініціативи Центру державних замовлень, відбулося навчання з питань організації та здійснення закупівель за програмою «Публічні закупівлі в Україні». В курсі взяли участь спеціалісти-закупівельники з усієї області, а також ті, хто цікавиться як правильно проводити закупівлі та ефективно витрачати кошти платників податків.

За словами лекторки курсів Юлії Сніжко, у заході взяли участь як представники структур із державним фінансуванням, хто підпадає під сферу публічних закупівель як замовник, так і структур, які мають власне фінансування, але підпадають під  сферу дії закону "Про публічні закупівлі". «Слухачі курсу освоюють принципи роботи електронної системи публічних закупівель ProZorro, розбирають особливості функціонування процедур закупівель, розробку тендерних документів, опрацьовують закон який ще діє та вивчають новий Закон України № 114 «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення пуб­лічних закупівель», з всіма його особливостями та нововведеннями, згідно якого Замовники працюватимуть вже з 19 квітня 2020 року», - зазначає Юлія Сніжко.

Підвищували свій рівень знань та кваліфікації й представники тендерного комітету Луцького НТУ: Андрій Щерба, Тетяна Сібільова та  Ольга Майстер.
«Для нас такі навчання дуже актуальні та важливі, адже українське законодавство часто змінюється, а закупівлі потрібно проводити постійно. Тому, щоб завжди дотримуватись усіх норм закону, правильно вести документацію і безпомилково працювати із фінансами ми й долучилися до курсів цих курсів», - коментує проректор із науково-педагогічної роботи та інфраструктурного розвитку, голова тендерного комітету Луцького НТУ Андрій Щерба.

По завершенню навчання та після здачі іспиту учасникам навчань вручили сертифікати про успішне проходження курсу та привітали із новим досвідом і знаннями у сфері державних закупівель.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото тут: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1376885115798868