У ЛУЦЬКОМУ НТУ ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ
КОНКУРСУ СЕРЕД ДИЗАЙНЕРІВ

Результатом конструктивної співпраці між кафедрою дизайну Луцького НТУ та будівельною компанією «Інвестор» є проведення конкурсу серед студентів-творців для визначення найкращої розробки дизайну інтер’єру квартир житлового комплексу.

16 листопада у нашому університеті відбулось нагородження переможців конкурсу, які розробляли дизайн для однокімнатної квартири, на яке завітав очільник вишу Петро Савчук.

До складу компетентного журі входили викладачі кафедри дизайну нашого вузу, відомі українські дизайнери та директор компанії «Інвестор» Андрій Разумовський, який особисто вручив цінні подарунки.

Нагороди у цей день отримали кращі з-поміж кращих, серед них: Марія Сорока, Діана Колеснікова та Наталія Богут, а переможцем конкурсу визнано Сергія Кондрацького.

Андрій Разумовський відзначив ректора університету Петра Савчука та викладачів кафедри дизайну нашого вишу: Дмитра Авраменка та Інну Абрамюк, подяками за сприяння в організації та проведенні конкурсу.

Наостанок студенти нашого університету висловили надію про подальшу співпрацю нашого вузу із будівельною компанією «Інвестор», що дозволить не лише застосовувати знання, набуті під час навчання у виші у практичній діяльності, але й у прийдешньому вдало реалізувати себе на професійній ниві.

Дмитро Авраменко,
доцент кафедри дизайну