У Луцькому НТУ – засідання ректорату

У Луцькому національному технічному університеті відбулося планове засідання ректорату, за участі керівної ланки ЗВО, під головуванням ректора Петра Савчука.

Передусім Петро Савчук подякував колективу за плідну працю, за результатами якої Луцький НТУ посів 52-гу сходинку в академічному рейтингу закладів вищої освіти України III, IV рівнів акредитації «Топ-200 Україна 2019».

«Шановні колеги, я вас вітаю і дякую за те, що цьогоріч ми піднялися у рейтингу. Дуже приємно, що наша робота не даремна. Наступного року наша мета потрапити у 50-ку кращих», - наголосив ректор.

Потому члени ректорату обговорили нагальні робочі питання, серед яких кадрові призначення на конкурсній основі, вступна кампанія та організація фахових випробувань абітурієнтів в університеті та коледжах.

Своєю чергою, проректор із науково-педагогічної роботи Валентин Талах доповів, що нині в університеті тривають планові роботи, зокрема закінчення навчального року та підготовка до нового, розробка нових навчальних планів.

Так, актуальною темою у рамках підготовки навчальних планів стало питання вибору загальноуніверситетських дисциплін для першокурсників денної форми навчання. Відомо, що 60% дисциплін є обов’язковою програмою навчання, а інші 40% молодь може обрати сама. На офіційному сайті Луцького НТУ навесні цього року містилися анотації до кожного предмету. Тож, ознайомившись із ними, студенти мали можливість визначитися зі своїм вибором до 10 квітня. Впродовж цього часу у ЗВО відбувалося анонімне анкетування, за результатами якого, 23 квітня відбувся розподіл навчальних дисциплін.

Тож нині члени ректорату погодили створити комісію, яка б могла фахово вивчити навчальні плани та підготувати перелік спеціальностей до чергового студентського вибору.

Крім того, на засіданні був підтверджений графік проведення відкритих засідань на кафедрах. Так, новою традицією у Луцькому НТУ стали збори колективів кафедр за участі ректора Петра Савчука задля обговорення напрацювань та досягнень педагогічного складу, проблемних питань та планів, перспектив розвитку університету та кафедр. Уже прозвітували про роботу та поділилися новими задумами колективи кафедри обліку і аудиту; комп’ютерної інженерїі та кібербезпеки; менеджменту; гуманітарних наук, соціального забезпечення та права.

Насамкінець, присутні обговорили підготовку до заходів, які невдовзі відбудуться у стінах ЗВО. Зокрема, 2 липня Луцький НТУ відзначатиме 53ю річницю від дня заснування. Із цієї нагоди в університеті заплановане урочисте відкриття скульптури, що символізує студента.

Натомість 27 червня стартують урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам коледжів. Уже 13 липня о 10:00 святковий захід відбудеться і у Луцькому НТУ.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ