У Луцькому НТУ – засідання ректорату

У стінах Луцького національного технічного університету відбулося чергове засідання ректорату, під головуванням ректора ЗВО Петра Савчука.

Передусім Петро Савчук обговорив із членами ректорату робочі питання, серед них проведення термомодернізації навчальних корпусів, ремонт даху у головному корпусі та створення бізнес-інкубатору.

Своєю чергою, проректор із науково-педагогічної роботи Валентин Талах поінформував про підготовку дипломів та додатків до них випускникам Луцького НТУ, про організацію освітнього процесу та підготовку до наступного навчального року.

Проректор із науково-педагогічної роботи Сергій Шимчук прозвітував про збір інформації щодо призерів студентських олімпіад в розрізі факультетів і кафедр. Крім того, проректор повідомив про проведення 20-23 травня VII Міжнародної науково-практичної конференції «Теоретичні та експериментальні дослідження в матеріалознавстві та машинобудуванні». До слова, захід відбувається за організації Луцького національного технічного університету спільно з  Інститутом проблем матеріалознавства ім. І.М. Францевича НАНУ та провідними закладами вищої освіти в галузі матеріалознавства  України, Республіки Польща, Португалії, Республіки Білорусь, Великої Британії, Китайської народної республіки, Туреччини.

Насамкінець, до відома членів ректорату були доведені анонси заходів, які відбудуться у Луцькому НТУ невдовзі. Так, заступник голови студради Олена Соловенюк закликала охочих відвідати захід «Король та Королева Луцького НТУ 2019». Свято відбудеться 17 травня о 17:00 у Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка.

Крім того, 15 травня о 13:00 в ауд. 37 у Луцькому НТУ відбудуться урочистості з нагоди Дня науки України. Водночас, до свята у ЗВО планують випустити каталог наукових розробок науковців університету.

Уже цієї суботи, 11 травня, об 11:20 у фойє корпусу «А» на другому поверсі відбудеться акція «Вишиті обереги єднання», в рамках Всеукраїнського щорічного фестивалю. Для участі у заході усіх охочих закликають напередодні, у п’ятницю, принести вишиті рушники до бібліотеки Луцького НТУ.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ