У Луцькому НТУ змагалися каратисти у память відомого тренера

17 листопада в спортивному комплексі Луцького НТУ відбувся турнір з карате, присвячений пам’яті Сергія Трикоза.

У змаганнях взяли участь понад півтори сотні спортсменів з шести клубів Волинської області: проф-клуб «Любарт», СК «Спортленд» (Володимир-Волинський), клуб спортивного карате «Волинь», волинська регіональна федерація рукопашного бою «Рубіж», клуб рукопашного бою «Інсайт» та господарі турніру - Клуб східних єдиноборств імені Сергія Трикоза «Busido».

Серед почесних гостей були президент Всеукраїнської федерації японської асоціації карате Олександр Крисько та голова Волинської обласної організації Української Спілки ветеранів Афганістану Григорій Павлович.

Відзначимо, що до числа призерів турніру увійшли студенти Луцького НТУ, а саме Владислав Габрильчук та Владислав Жданюк.

Варто зазначити, що турнір, присвячений пам’яті Сергія Трикоза є щорічним. Сергій Олександрович був великою людиною та відомим тренером, який виховав не одне покоління спортсменів. Більше 50 років він присвятив спорту, а свою тренерську діяльність продовжував до останніх днів життя. Сергію Трикозу присвоїли 5-й Дан Чорного поясу, крім того він був суддею національного класу. Тренерську роботу організував у СК «Динамо» та ВСК «Тайфун», де викладав «Shotokan karate».

Дякуємо колегам за підтримку в організації та проведенні змагань!

Доцент кафедри фізичної культури, спорту та здоровя Олександр Панасюк та інформаційний відділ Луцького НТУ