У Луцькому НТУ змагалися за Кубок ректора «Абітурієнт 2019»

Для участі у змаганнях з волейболу серед чоловічих команд до Луцького національного технічного університету приїхали гості з Горохівського та Ратнівського районів.

Так, завдяки спільним зусиллям кафедри фізичної культури, спорту і здоров’я Луцького НТУ та студентів групи ФК-21 у спорткомплексі університету відбувся волейбольний турнір Кубок ректора «Абітурієнт 2019». Розпочалися змагання грою між командою Луцького НТУ та юними волейболістами з сіл Горохівського району.

По завершенню першого етапу турніру відбулося урочисте відкриття заходу на яке завітав ректор Луцького НТУ Петро Савчук.

«Наш університет проводить цей Кубок уже втретє. Минулого року у нас з’явилася ідея вкласти у нього трішки новий зміст: тепер ми запрошуємо до участі у змаганнях учнів зі шкіл області та районів, аби ближче познайомити їх з нашим навчальним закладом, продемонструвати його життя та запросити до нас на навчання у майбутньому. Дуже радий вітати наших гостей. Приємно обмінюватися з вами спортивним досвідом та спілкуванням. Гарної усім гри, нехай переможе найсильніший!», - привітав присутніх ректор.

Також, в офіційній частині заходу взяли участь завідувач кафедри фізичної культури, спорту і здоров’я  Луцького НТУ Сергій Савчук та співорганізатор змагань, головний тренер чоловічої команди з волейболу Луцького НТУ Олександр Радченко. За перебігом гри та правильністю оцінювання слідкував заступник декана технологічного факультету Володимир Ковальчук.

Відтак, Олександр Радченко розповів, що понад два роки тому було започатковано турнір із волейболу «Кубок ректора», але для того, аби залучити нових абітурієнтів до нашого університету і зайвий раз «опинитися на слуху» в учнів випускних класів, з’явилася ідея переформатувати змагання у Кубок ректора «Абітурієнт 2019». «Це оновлений формат, який ми намагаємося зробити традиційним. Зараз між ЗВО велика конкуренція, можна сказати навіть змагання за абітурієнтів. Саме тому, ми й  намагаємося проводити подібні заходи, аби привернути увагу до нашого університету та залучити нових студентів», - наголошує Радченко.

Змагання відбувалися по коловій системі, тому наступними за перемогу позмагалися між собою команда з Горохівського району та команда з смт Ратне, де перемогу здобули ратнівчани. Так, у фіналі зійшлися команди Луцького НТУ та школярів з Ратного. Боротьба була доволі запеклою, проте, з невеликим відривом, перемогу таки здобули волейболісти Луцького НТУ.

За словами ректора Петра Савчука, ідея проведення подібних змагань в Луцькому національному технічному університеті полягає у популяризації спорту та активного способу життя серед молоді. «Головна мета – демонстрація того, що в університеті можна не лише отримати фах та спеціалізацію, а й активно проводити дозвілля, примножувати спортивні здобутки та розвивати спортивну кар’єру. Прекрасним прикладом того, що університет і спорт тісно пов’язані є відкриття магістратури на кафедрі фізичної культури, спорту і здоров’я минулого року. Ми не байдужі до спорту високих досягнень, тому докладаємо чимало зусиль, щоб фізична культура в університеті процвітала. Наразі ми зробили акцент на волейболі,  де вже досягли серйозних результатів як показує досвід попередніх змагань та перемога у сьогоднішньому турнірі. Хочу зауважити, що наступного року ми плануємо провести Кубок ректора «Абітурієнт 2020» ще масштабніше і потужніше; залучити ще більшу кількість команд, гостей, спонсорів, аби призовий фонд складав не декілька тисяч, як тепер, а декілька десятків тисяч», - зазначає Савчук.

Тож, за підсумками трьох ігор переможцями Кубку ректора з волейболу «Абітурієнт 2019» серед чоловічих команд стали студенти Луцького НТУ, а номінацію «Кращий гравець команди» здобув Василь Котюх. Відповідно, друге і третє місце розділили команди з Ратного та Горохівського районів, де «Кращим гравцем» із Ратного став Микола Рудчик, а серед горохівчан – Тарас Петровський.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото тут: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1236519936502054