У Луцькому НТУ з’явився студентський натхненник

Відзначення 53-ої річниці Луцького національного технічного університету відбулося на території головного корпусу. Яскрава презентація та урочисте відкриття символічної скульптури Студента-Кубика стала цікавою «фішкою» в рамках святкування.

Як зазначила ведуча заходу, скульптура, присвячена студентові, має вигляд кубика не випадково.  Кубик є символом перемоги людського духу над грубою матерією. Прокручуючи сотні комбінацій, людина хоче дійти істини, вона надіється на досягнення результату і постійно прагне досконалості. Без поспіху, збираючи такі маленькі кубики у єдине ціле, студент формує себе як дорослу освічену особистість. З маленької дитини він стає впевненим майстром своєї справи, набуває досвіду, гартує себе, наповнюється людськими чеснотами, постійно прагне йти шляхом успіху і досягати нових вершин.

Відтак, до вітального слова запросили ректора Луцького національного технічного університету Петра Савчука: «Насамперед, вітаю нас усіх. Хоч 53 – це й не кругла дата, але це абсолютно не має значення, адже кожен наш рік славиться новими здобутками й досягненнями. Це чітко демонструє місце, зайняте у рейтингу «ТОП-200 Україна 2019». Звичайно, усі наші зусилля мають одну мету – готувати успішну конкурентну молодь та давати їй необхідну для подальшого розвитку базу.

Студентство для нас завжди в пріоритеті, тому хочу презентувати вам його символ – справжній витвір мистецтва, витвір інженерної думки… Словом, символ, який буде нести в собі місію студентського натхненника на нові наукові звершення, дослідження та роботи».

Зазначимо, що на урочистості до Луцького національного технічного університету завітав представник обласної влади - в.о. голови Волинської ОДА Олександр Киричук. Він привітав присутніх із такою поважною датою, а також нагородив проректора із науково-педагогічної роботи та інфраструктурного розвитку Андрія Щербу за вагомий вклад у розвиток університету. Потому Киричук зауважив: «Дуже приємно бачити серед вас як старожилів цього університету, так і абсолютно нові молоді обличчя. Це яскраво демонструє ваше вміння шанувати досвід та підтримувати традиції, але водночас впевнено йти в ногу з часом і залишатися завжди активними, енергійними та успішними. Бажаю вам й надалі працювати у тому ж напрямку і ніколи не зупинятися на досягнутому».

Тож, після усіх виступів та привітань, ректор університету разом із посадовцем Олександром Киричуком символічно перерізали стрічку та представили публіці найбільшу інтригу свята – скульптуру символа студента.

Відзначимо, що із відкриттям Кубика в університеті заснували нову традицію – якщо потерти його диплом, то він обов’язково принесе удачу і складання іспитів буде точно не проблемою.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото тут: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1276148559205858