Перейти до основного вмісту

У Луцьку стартувала найпотужніша міжнародна наукова конференція  року «DSMIE-2019»

12 червня у Луцьку, в приміщенні коворкінг центру «Passage Interdit» відбулося офіційне відкриття II Міжнародної конференції з проектування, моделювання, виробництва: Інноваційний обмін (DSMIE-2019), організованої спільними зусиллями Луцького національного технічного університету та Сумського державного університету, а також  IATDI (International Association for Technological Development and Innovations). Представники ЗВО з усієї України, а також іноземні гості з більше 20-ти країн світу приїхали до обласного центру Волині, аби взяти участь у науковому заході. Офіційною мовою конференції обрали англійську, оскільки на заході присутні вчені із США, Німеччини, Словаччини, Чехії, Хорватії, Грузії, Бельгії, Португалії, Туреччини, Іраку, Китаю та ін.

Першим офіційно привітав присутніх та взяв на себе функцію куратора конференції її засновник – доцент Сумського державного університету Віталій Іванов. Він розповів, що «DSMIE-2019» зосереджується на широкому спектрі дослідницьких завдань у галузі виробничої інженерії, машинобудування та хімічної інженерії, які адресовано поточним і майбутнім тенденціям реалізації проектних підходів, технологіям моделювання, автоматизованим системам, розробці програмного забезпечення, ІСТ інструментам та стратегії Industry 4.0. для вирішення інженерних завдань. Він також зауважив, що «DSMIE-2019» об'єднує дослідників з наукових установ, провідних промислових компаній та державних лабораторій, розташованих у всьому світі для популяризації і поширення наукових основ виробництва, а також з метою обміну досвідом між науковцями, виробничими організаціями і бізнесом країн Європи та Світу.

З привітаннями та словами подяки перед присутніми виступив ректор Луцького національного технічного університету Петро Савчук: «На сьогодні Україна позиціонує себе, як одну із проєвропейських та прогресивних країн. Але головне, що не лише ми себе так подаємо, а й світове товариство бачить нас як перспективного партнера».

«Сьогоднішній захід та кількість його учасників яскраво демонструє, що тема науки, зокрема  матеріалознавство, надзвичайно важлива, як для промислового розвитку, так і для технологічного прогресу загалом.  Завдяки новим технологіям суттєво покращується якість життя людей, відкриваються нові можливості та перспективи. Ми просто зобов’язані підтримувати такі процеси, адже світ динамічно розвивається і потребує нових відкриттів.  

Мені надзвичайно приємно, що спільними зусиллями з Сумським державним університетом та іншими колегами ми організували цю конференцію і, впевнений –  зробимо її плідною. Я дякую усім нашим гостям, які приїхали на Волинь та мають змогу познайомитися з нашим містом і університетом. Маю надію, що разом ми багато зробимо на благо науки», - додав Петро Савчук.

З вітальним словом виступив декан технологічного факультету Луцького НТУ Олег Заболотний. Він наголосив, що співпраця університетів як в Україні так і поза її межами дуже важлива для розвитку науки та обміну науковим досвідом.

Після відкриття, конференція  перейшла до основної частини. Спікери презентували свої наукові дослідження, здобутки та розробки, демонстрували мультимедійні презентації та обговорювали важливі наукові питання.

 

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото тут: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1260794510741263