Перейти до основного вмісту

Привіт, маніпуляторе! Можемо з тобою на «ти»? Маємо тобі зізнатися, що до усіх твоїх вибриків, ледь встигаємо підбирати інструменти протидії та захисту. Іноді бракує слів, щоб описати твої витівки в інформаційному полі. Ти уявляєш, стільки людей уражаються пропагандою, а скільки обманюються через твої брехливі повідомлення?, - кажуть в Академії української преси.

Журналістика

Але. Чекай. Академія української преси разом з Фондом Фрідріха Науманна за Свободу мають для тебе невтішні новини. Зовсім скоро у трьох містах України вони проведуть офлайн тренінги, де спробують сказати «STOP» твоїм маніпулятивним впливам!

І першим містом, де відбудеться тренінг є Луцьк.

14-15 березня щиро запрошуємо долучитися до дводенного заходу «STOPманіпулятор» всіх, хто має бажання навести різкість та ясно бачити обмани, хитрощі, маніпуляції, які відбуваються навколо нас.

Тренінг направлений на те, щоб навчитися давати відсіч зовнішнім хитрунам, які ховаються за цифровим девайсами та мають сміливість вводити в оману. На заході експерти будуть розказувати не тільки про тенденції мережевого простору, а й про те, що властивість обманюватися — це робота внутрішніх процесів, над якими слід працювати.

Анкета для реєстрації: https://forms.gle/jNsmwUTRXuVfRT978

Участь є безкоштовною. Організаторами передбачене харчування в межах тренінгу. Проїзд та проживання компенсації не підлягають.

Експерти:

Валерій Іванов, професор, президент Академії української преси;
Юлія Кулик, координаторка проєктів Академії української преси;
Максим Запорожченко, менеджер медіаосвітніх програм Академії української преси, завідувач центру цифрової освіти та медіакультури Миколаївського ОІППО.