У Свято-Троїцькому кафедральному соборі – молебень на честь Луцького НТУ

Урочисте святкування 53-ої річниці від заснування Луцького національного технічного університету розпочалося із ранкової молебні у кафедральному соборі Святої Трійці в Луцьку. Ректор Петро Савчук разом із деканами факультетів, керівниками відділів та працівниками університету прийшли вранці до храму, аби помолитися за процвітання та благополуччя Луцького НТУ та усіх дотичних до закладу.

Так, під час служби, митрополит Луцький і Волинський Михаїл виголосив святкову промову на честь дня народження нашого університету. Він побажав Божого благословення, душевного спокою та великої любові в серцях усім працівникам та студентам Луцького НТУ.

На важливості духовного розвитку наголосив й ректор Луцького національного технічного університету Петро Савчук. Він зазначив, що духовність – це основа високоморального та інтелектуального суспільства, до якого ми прагнемо: «Надзвичайно важливо йти до Бога не лише у скруті чи печалі, але й розділяти із ним моменти радості та свята, так як це робимо сьогодні ми. Важливо, аби кожен знав, що храм Господній – це місце, де завжди радо зустрінуть, підтримають і додадуть сили на нові звершення. Ось і сьогодні ми тут, щоб наповнити свій внутрішній світ силою Духа на весь наступний рік і впевнено йти до нових перемог!».

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото тут:  https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1276138452540202