Участь Луцького НТУ
у Всеукраїнській конференції
«Нові інформаційні технології в освіті»

450 навчальних закладів України проводять навчання студентів з використанням програм «1С:Підприємство». Серед них і Луцький національний технічний університет, який має значний досвід їх ефективного використання. Так, у навчальному процесі при підготовці бакалаврів, спеціалістів та магістрів з обліку і аудиту Луцького НТУ активно використовуються програмні продукти та технології «1С:Підприємство», зокрема «1С:Бухгалтерія для України 8» та «1С:Управління торговим підприємством 8». Це саме ті програмні рішення 1С, що найчастіше використовуються в практичній діяльності підприємств Волинської області.

І саме з метою надати можливість представникам освітніх закладів отримати інформацію про тенденції розвитку ІТ-індустрії, про нові програмні рішення «1С:Підприємства 8»; обмінятися практичним досвідом викладання, поділитися досвідом інтеграції в міжнародну освітню сферу 11лютого 2016 року в актовій залі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася дев’ята всеукраїнська науково-практична конференція «Нові інформаційні технології в освіті» (Технології «1С:Підприємства» у підготовці ефективних та потрібних для національної економіки кадрів). Співорганізатором наукового заходу виступив оператор програм«1С» в Україні – ТОВ «Скайлайн Софтвер».

Від Луцького національного технічного університету в конференції взяла участь кандидат економічних наук, доцент кафедри обліку і аудиту Наталія Голячук, яка і викладає названі дисципліни.

В ході конференції з учасниками були проведені майстер-класи з використання універсальних бізнес-схем в прикладних рішеннях «1С:Підприємство для України», використання облікової системи «1С:Підприємство» в умовах мобільності, швидкого створення журналу обліку успішності студентів та аналітичного звіту.

Безперечно, конференція є більш ніж актуальною, адже суспільство потребує висококваліфікованих фахівців з досконалим володінням професійних навичок та вмінням застосовувати в своїй роботі інформаційно-комунікаційні технології.

Наталія Голячук,
доцент кафедри обліку і аудиту