УЧАСТЬ НАРОДНОГО АМАТОРСЬКОГО
ФОЛЬКЛОРНОГО АНСАМБЛЮ «НАМИСТО»
У МИСТЕЦЬКОМУ ПРОЕКТІ «ВОЛИНСЬКИЙ SONGMIX»

3 жовтня у Палаці культури міста Луцьк вперше відбувся мистецький проект «Волинський SongMix», який об’єднав усіх, хто небайдужий до української пісенної культури.

Осіннє музичне дійство з нагоди Міжнародного дня музики передбачало участь солістів, естрадних та фольклорних колективів Волинського краю, серед них: гурт «PartyFon», гурт «Такалаба», гурт «Luchesk Band», гурт «Шанс-Music», гурт «Резус Блюз», чоловічий квартет «Luciano», Галина Конах, Тетяна Ярошик, Олександр Голощук, фольклорний гурт «Чачка», ансамбль народної музики «Жайвір», ансамбль «Вербиченька», два фольклорних колективи із однойменною назвою «Берегиня» із міста Луцьк та села Княгининок, хоровий колектив «Криниця», фольклорний дует «Рута-М’ята», фольклорний гурт «Терниця», а також народний аматорський фольклорний ансамбль нашого університету «Намисто», художнім керівником якого є Марія Ковальчук.

У вщент заповненому глядацькою аудиторією залі народний аматорський фольклорний ансамбль «Намисто» виконав дві пісні: «Через сад-виноград» та «Летіла зозуля».

За участь у мистецькому проекті «Волинський SongMix», за вагомий внесок у відродження і популяризацію української народної пісні та з нагоди Міжнародного дня музики народному аматорському фольклорному ансамблю «Намисто» було вручено Подяку від організаторів дійства.

Бажаємо аматорському фольклорному ансамблю «Намисто» подальших творчих успіхів задля відродження української народної пісні на теренах нашого краю.

Підрозділ з організації виховної роботи зі студентами