З 4 вересня до 8 грудня 2023 року по всій країні за ініціативи Національного банку України та Центру фінансових знань Національного банку України «ТАЛАН» відбувалась благодійна акція #Сміливагривня, яка мала на меті допомогти нашим українським військовим – справжнім героям, які щодня ризикують своїм життям, захищаючи нашу країну.

4,3 мільйона гривень монетами зібрано 2,5 тис. навчальними закладами з усіх куточків України, навіть з окупованих територій, на допомогу Збройним Силам України.

ФінансиФінанси

Колектив та здобувачі вищої освіти ЛНТУ, зокрема кафедри фінансів, банківської справи та страхування, взяли участь в акції, організувавши збір коштів у формі монет різних номіналів. Сума зібраних коштів під час акції перераховувалася на спецрахунок Національного банку України, відкритий для потреб сил оборони України.

ФінансиФінанси

Дякуємо всім за активну участь в благодійній ініціативі в 2023 році та запрошуємо надалі донатити на потреби ЗСУ!

Пам’ятаймо, що кожна монета – це внесок у нашу Перемогу.

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування