Участь студентів кафедри електропостачання
у Всеукраїнській олімпіаді

26-28 квітня 2016 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Електротехнічні системи електроспоживання» в Одеському національному політехнічному університеті на кафедрі електропостачання та енергетичного менеджменту.

Конкуренція серед учасників була дуже великою, адже в олімпіаді брали участь студенти таких ВНЗ як Національний авіаційний університет, Харківська національна академія міського господарства, Одеський національний політехнічний університет, Запорізький національний технічний університет, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, Приазовський державний технічний університет, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, Сумський державний університет та інші.

Від Луцького національного технічного університету взяли участь студенти кафедри електропостачання факультету екології та приладо-енергетичних систем групи ЕЕм-51 Сергій Удодік, Михайло Клименко та Олександр Касьянко (керівник – Владислав Волинець, доцент кафедри електропостачання). Студенти були нагороджені відзнаками за високий рівень знань та навичок у проектуванні СЕП підприємств, а науковий керівник – за активну участь в проведенні олімпіади.

Насамкінець організатори влаштували для учасників олімпіади культурну програму, провівши екскурсію історичними місцями Одеси.

Владислав Волинець,
доцент кафедри електропостачання