Участь студентів Луцького НТУ
у Всеукраїнській олімпіаді
з механотроніки

18 листопада 2015 року в Національному технічному університеті «КПІ» розпочалася VII Всеукраїнська студентська олімпіада «Механотроніка в машинобудуванні».

Студентська олімпіада «Механотроніка в машинобудуванні» об’єднує в собі різні наукові школи та спеціальності, які представлені 15 командами з 12 технічних університетів України.

Серед них і команда Луцького НТУ, в складі якої студенти кафедри комп’ютерного проектування верстатів та технологій машинобудування –Верещак Андрій, Познанський Григорій, Денис Воінков та Усік Олександр з кафедри автоматизованого управління виробничими процесами. Очолював команду завідувач кафедри комп’ютерного проектування верстатів та технологій машинобудування професор Віктор Рудь . Капітан команди – завідувач лабораторіями кафедри комп’ютерного проектування верстатів та технологій машинобудування Микола Колядинський.

На церемонії відкриття проректор університету з науково-педагогічної роботи професор Петро Киричок зазначив, що за час проведення олімпіад через їх вишкіл пройшло понад 350 студентів, десятки з них стали переможцями і цим самим отримали путівку в професійну діяльність.

Член оргкомітету та журі, професор Віктор Рудь відзначив вагомість проведення таких олімпіад для молоді в розрізі отримання практичних знань з проектування та виготовлення нових модулів з інтелектуальним управлінням та функціональними рухами.

Протягом 17-21 листопада 2015 року в рамках програми олімпіади відбувалися командні та індивідуальні змагання. Студенти різних спеціальностей розробляли системи, складали схеми, налагоджували механізми, програмували контролери та представляли на оцінювання журі працюючі технічні системи із десятків різноманітних елементів та різних алгоритмів керування та засобів контролю.

Дякуємо організаторам та учасникам за проведення цікавої та креативної студентської олімпіади!

Микола Колядинський,
завідувач лабораторіями кафедри комп’ютерного проектування
верстатів та технологій машинобудування