УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ-ОБЛІКОВЦІВ
У МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ СТУДЕНТІВ І МОЛОДИХ УЧЕНИХ

Студенти спеціальності «Облік і аудит» Луцького національного технічного університету взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції студентів і молодих учених «Інноваційні напрямки розвитку освіти, сфери послуг і технологій», яка відбулась на базі Волинського коледжу Національного університету харчових технологій 24 березня 2016 року.

Під керівництвом доцента кафедри обліку і аудиту Оксани Нужної на конференції було презентовано дослідження Віталія Кравчака на тему: «Електронний облік як невід’ємна складова ефективного контролю за раціональним використанням лісових ресурсів: вітчизняний та закордонний досвід» та Софії Зінчук – «Передовий досвід застосування новітніх технологій обліку біологічних активів тваринництва на Волині».

Своїми враженнями від участі в конференції поділилася Софія Зінчук: «Взявши участь у конференції, я отримала неймовірні враження. Адже роботи, що були представлені учасниками конференції, насправді захоплюють. Розробки студентів, на мою думку, є значним внеском у технологічні процеси освіти, науки і виробництва. Такі заходи стимулюють студентів до подальшої роботи і розкривають нові таланти серед молоді. Якщо ще трапиться така нагода, я з великим бажанням буду відвідувати такі наукові заходи».

Також враженням поділився й Віталій Кравчак: «Волинський технікум НУХТ зустрів нас дуже привітно. При вході чекали привітні та доброзичливі студенти, які супроводжували гостей. Приємно вразив зовнішній вигляд та інтер’єр закладу.

Особливо мені запам’яталась офіційна частина конференції. Виступ кожного студента був особливим за тематикою, методами викладення матеріалу, ілюстративним матеріалом. Кожен доповідач прагнув поділитись своїми напрацюваннями і висновками. Дуже задоволений. Дякую за запрошення!»

Студенти Луцького НТУ продемонстрували високий рівень теоретичних і практичних знань, оригінальні підходи до вирішення проблем та активну участь у роботі конференції. І за результатами роботи конференції студенти-обліковці нагороджені грамотами та сертифікатами.

Доцент кафедри обліку і аудиту Оксана Нужна нагороджена подякою за належну підготовку учасників Міжнародної науково-практичної конференції студентів і молодих учених «Інноваційні напрямки розвитку освіти, сфери послуг і технологій», а кафедра обліку і аудиту Луцького НТУ – подякою за професіоналізм та високий рівень підготовки студентської молоді.

Бажаємо студентам і їх науковому керівнику натхнення і подальшого розвитку на науковій ниві!

Ірина Ткачук,
доцент кафедри обліку і аудиту