Перейти до основного вмісту

22 та 23 березня 2023 року Баварський університетський центр Центральної, Східної та Південно-Східної Європи (BAYHOST), Баварсько-Чеська університетська агенція (BTHA) та Баварський дослідницький альянс (BayFOR) провели семінар «MSCA Doctoral Networks and Twinning: Advanced Materials & Processes and Artificial Intelligence for Sustainability» у Регенсбурзі. Метою зустрічі стало ініціювання консорціумів та пропозицій у європейських програмах фінансування «Дії Марії Склодовської-Кюрі: Докторські мережі » та «Twinning».

Матеріалознавство


Семінар особливо орієнтований на вчених і компанії з Баварії, Чеської Республіки, Словаччини та Словенії, які зацікавлені у формуванні або приєднанні до консорціуму для заявки ЄС у MSCA Doctoral Networks та/або програмі Twinning у галузі досліджень нових матеріалів та процесів, а також штучного інтелекту. Серед запрошених єдиними з України були представники кафедри матеріалознавства ЛНТУ проф. Ольга Гулай та доц. Оксана Садова.

Матеріалознавство

Під час семінару фахівці BayFOR надали вичерпну консультацію щодо фінансування досліджень та інновацій ЄС, зокрема щодо інструментів фінансування ЄС, мереж докторських наук і Twinning. Завдяки участі здобуто досвід щодо процесу подання заявки та пошуку відповідних партнерів для проекту.

Матеріалознавство
Окрім ознайомлення з програмами фінансування, на семінарі були представлені приклади передової практики. Ми презентували доповідь «Eco-friendly biodegradable composite materials based on the plant raw».

Матеріалознавство

Усім учасникам семінару запропоновано скористатися інструментом підбору партнерів «Brella», в якому можна вказати тему, що цікавить, і де можна зустріти нових партнерів у межах обраної теми.

Приємним доповненням до наукової програми семінару стала екскурсія Регенсбургом – красивим європейським містом, об'єктом світової спадщини ЮНЕСКО.

Матеріалознавство Матеріалознавство Матеріалознавство Матеріалознавство


Ольга Гулай, Оксана Садова, кафедра матеріалознавства