Участь волейбольної команди Луцького НТУ у турнірі «Золота осінь»

28 жовтня у Ковельській комплексній дитячо-юнацько спортивній школі імені Євгена Кондратовича відбувся турнір з волейболу серед жінок «Золота осінь».

У змаганнях, які проходили за коловою системою, взяли участь команди: «Ковельчанка» та «Реал-Авто» (Ковель), «Луцький НТУ» (Луцьк) та «Політехніка плюс» (Львів).

За результатами ігор ІV місце у турнірній таблиці посіли спортсменки нашого університету, ІІІ – «Реал-Авто», ІІ «Ковельчанка», а перемогу вибороли гравці команди «Політехніка плюс».

Начальник відділу молоді, фізичної культури і спорту виконавчого комітету Ковельської міської ради Ігор Семенюк на церемонії нагородження вручив медалі та грамоти призерам та переможцю. Капітан львівської команди отримав ще й кубок.

Успішних гравців було відзначено призами у номінаціях: «Кращий блокуючий» – Софія Остапчук («Реал-Авто»), «Кращий пасуючий» – Валерія Вавренюк («Ковельчанка»), «Кращий нападаючий» – Віталія Харчук («Луцький НТУ») та «Краща гравчиня» – Ніна Гнесь («Політехніка плюс»).

Спортклуб Луцького НТУ