Участь викладачів кафедри електропостачання
у SEF–2017 KYIV

Протягом трьох днів, 9, 10 та 11 жовтня нинішнього року у конгресно-виставковому центрі "Парковий" у місті Київ тривало проведення SEF–2017 KYIV. У форматі заходу відбулась ІХ Міжнародна конференція та виставка сталої енергетики Східної Європи.

На події були присутні за запрошенням товариства з обмеженою відповідальністю "Виробниче підприємство "Електросервіс"" викладачі кафедри електропостачання нашого університету: Любов Добровольська та Дмитро Собчук.

Варто зазначити, що на SEF–2017 KYIV діяли cпеціальні пропозиції від компаній на обладнання та сервіси, які можуть зробити підприємство та дім не тільки енергонезалежним та енергоефективним, але й перетворити приміщення на об’єкти пасивного доходу.

Під час участі у SEF–2017 KYIV цікавою була інформація про процес інсталювання фотоелектричних станцій, про переваги, які надає власна сонячна електростанція. Пізнавальними були історії власників домогосподарств, що вже застосували альтернативні джерела енергії та заробляють на сонячній енергетиці зокрема, пройшовши шлях отримання "зеленого тарифу".

Висловлюємо вдячність керівництву товариства з обмеженою відповідальністю "Виробниче підприємство "Електросервіс"" за запрошення та маємо надію на конструктивну співпрацю у майбутньому.

Кафедра електропостачання