Перейти до основного вмісту

УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ОПВ У ДРУГІЙ МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ Інноваційні аспекти розвитку обладнання харчової і готельної індустрії в умовах сучасності

Із 5 по 7 вересня 2017 року проходила Друга міжнародна науково-практична конференція Інноваційні аспекти розвитку обладнання харчової і готельної індустрії в умовах сучасності, присвячена 85-річчю Таврійського державного агротехнологічного університету та 50-річчю Харківського державного університету харчування та торгівлі. Конференція проводилась на базі кафедри “Обладнання переробних та харчових виробництв” імені професора Ф.Ю. Ялпачика Таврійського державного агротехнологічного університету та на базі СОК «Салют», що розташований на березі Азовського моря (смт Кирилівка).

До оргкомітету конференції надійшли тези доповідей науковців із 63 навчальних закладів та організацій, із 21 країни світу, зокрема України, Азербайджану, Вірменії, Білорусії, Грузії, Єгипту, Ізраїлю, Польщі, Словаччини та інших.

У конференції взяли участь представники багатьох навчальних закладів та організацій України: Харкова, Києва, Дніпра, Івано-Франківська, Черкас, Одеси та інших, серед яких були завідувач кафедри обладнання переробних виробництв Луцького НТУ С.Є. Голячук та доцент цієї ж кафедри С.Г. Панасюк.

У перший день до учасників конференції з вітальним словом звернувся ректор ТДАТУ, доктор технічних наук, професор, член-кореспондент НААН України В.М. Кюрчев; проректор з наукової роботи ХДУХТ, доктор технічних наук, професор В.М. Михайлов та проректор з наукової роботи ТДАТУ, доктор технічних наук, професор В.Т. Надикто.

 

Вітальне слово ректора ТДАТУ, доктора технічних наук, професора, член-кореспондента НААН України В.М. Кюрчева

 

Виконувач обовязків завідувача кафедри ОПХВ ім. проф. Ф.Ю. Ялпачика, доцент Н.П. Загорко ознайомила гостей із аудиторіями та лабораторіями кафедри, де представлено діючі зразки обладнання машинобудівної, переробної та харчової галузей. Під час екскурсії учасники конференції мали змогу побачити, як працює обладнання з виготовлення харчової продукції, яку згодом міг скуштувати кожен із присутніх. Для дегустації було представлено хліб, пончики, морозиво, ковбасні вироби, чебуреки, чіпси, цукерки, згущене молоко, майонез, напої тощо.

6 вересня 2017 року урочисто відкрили пленарне засідання конференції у актовому залі СОК «Салют» проректор з наукової роботи ТДАТУ, професор В.Т. Надикто та проректор з наукової роботи ХДУХТ, професор В.М. Михайлов.

 

Учасники Другої міжнародної науково-практичної конференції “Інноваційні аспекти розвитку обладнання харчової і готельної індустрії в умовах сучасності”

 

На пленарному засіданні були представлені ґрунтовні доповіді, присвячені питанням перспектив розвитку обладнання харчових виробництв, підприємств готельно-ресторанної індустрії та процесів і технологій переробки сільськогосподарської сировини.

Секційні засідання проводились протягом 6 та 7 вересня у трьох секціях:

1. Проблеми та перспективи розвитку обладнання харчових виробництв.

2. Інноваційні підходи та креативні рішення у формуванні технічного оснащення підприємств готельно-ресторанної індустрії.

3. Удосконалення процесів і технологій переробки сільськогосподарської сировини.

 

С.Є. Голячук, завідувач кафедри ОПВ; С.Г. Панасюк, доцент кафедри ОПВ із сертифікатами міжнародного зразка Другої міжнародної науково-практичної конференції Інноваційні аспекти розвитку обладнання харчової і готельної індустрії в умовах сучасності

 

На завершення відбулися круглі столи та дискусії науковців, на яких учасники мали змогу висловити своє бачення проблем сучасної харчової і готельно-ресторанної індустрії, нові шляхи їх вирішення, поділитися своїми практичними розробками і отримати цінні поради колег.

7 вересня, на підсумковому пленарному засіданні, було затверджено резолюцію за підсумками конференції та вручено учасникам конференції сертифікати міжнародного зразка.

Конференція була організована та проведена на високому рівні і сприяла налагодженню дружніх зв’язків між навчальними закладами та науковими організаціями України та інших держав у питаннях розвитку обладнання харчової і готельної індустрії.

Сергій Голячук, завідувач кафедри ОПВ,

Світлана Панасюк, доцент кафедри ОПВ