Учні дізналися чому вчать в Луцькому НТУ
на комп’ютерній інженерії

16 червня 2016 року всі охочі мали змогу познайомитися із випускними роботами студентів кафедри комп’ютерної інженерії Луцького НТУ.

Саме випускні роботи демонструють рівень засвоєння навчального матеріалу, підсумовують набутий студентами під час навчання досвід практичної діяльності, фіксують якість фахових умінь та здібностей. Вони дають змогу показати рівень засвоєння теоретичного матеріалу, сприяють його практичному опрацюванню, поглибленню знань, підвищенню професійної майстерності.

Про престижність напряму «Комп’ютерна інженерія» свідчать не лише конкурси при вступі, але й кількість та якість випускників.

В цьому році на кафедрі захищалося 109 дипломних проектів, тематика яких дуже різноманітна. Тому було обрано роботи, які б продемонстрували основні напрями роботи кафедри. До уваги присутніх свої доробки представили наступні студенти:

Учні мали змогу подивитися на розроблені студентами програми та пристрої, задати питання. До речі, фото використані в цій публікації, зроблені за допомогою розробки Миколи Пащука.

Про досвід навчання на кафедрі комп’ютерної інженерії та можливості, які йому дав отриманий диплом, розповів випускник 2014 року Петро Черкасець.

Світлана Лавренчук,
асистент кафедри комп’ютерної інженерії