Умови стажування викладачів Луцького НТУ у Португалії

Шановні колеги!

Відповідно до умов проекту в рамках програми Еразмус+ викладачі  напрямку «менеджмент» Луцького НТУ мають можливість пройти стажування в Політехнічному Інституті Браганси  упродовж 5 днів у другому семестрі 2019/2020 н.р. (участь в міжнародному тижні працівників  11–15 травня 2020).

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

– бути викладачем Луцького НТУ;
 – володіти англійською мовою не нижче рівня B2.

Переможцям конкурсу виплачуватимуть стипендію та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту - 7 днів + подорож, 160 € на кожен з 7 днів плюс грант на подорож (360 €)

Для здобуття індивідуального гранту необхідно до 12 листопада 2019 року (включно) надіслати до Відділу міжнародних зв’язків Університету (вул. Львівська, 75, ауд. 220) такі документи АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ:

? резюме/СV (формат Europass) з списком публікацій;
 ? фотокопію першої сторінки закордонного паспорту;
 ?  підписаний викладачем та проректором з НПР Луцького НТУ план стажування в Політехнічному Інституті Браганси;
 ? сертифікат про підтвердження знання англійської мови не нижче рівня B2 (перевага надаватиметься офіційним сертифікатам, таким як TOEFL, IELTS тощо). У випадку відсутності сертифіката необхідно заповнити Language Assessment Sheet, який потрібно завірити у викладача іноземної мови та підтвердити печаткою;
 ? мотиваційний лист (максимальний обсяг – 1 сторінка формату А4).

Всі документи необхідно надіслати (скановані копії по порядку згідно вимог одним файлом у форматі PDF) на електронну скриньку: inter_ldtu@ukr.net

У полі електронного листа Subject та в назві pdf-файлу обов’язково треба вказати назву університету, прізвище претендента та тип мобільності (зразок – Bragansa_Petrenko_Staff). Будь-які документи, надіслані після вказаного терміну та листи, які матимуть в темі листа іншу назву не будуть прийняті до розгляду.

Детальна інформація про Політехнічний Інститут Браганси: http://portal3.ipb.pt/index.php/en/guiaects/polytechnic-institute-of-braganca

Відбір викладачів, номінованих на участь у програмі мобільності, буде здійснюватися конкурсною комісією з програм академічної мобільності учасників освітнього процесу Луцького НТУ.

Процедура зарахування. Відділ міжнародних зв’язків інформує учасників про результати конкурсу. На підставі критеріїв відбору затверджених РОЗПОРЯДЖЕННЯМ Про порядок організації та проведення конкурсу за програмою Еразмус+ КА1 – індивідуальна навчальна кредитна мобільність (за кожен окремий пункт критеріїв учасник отримує бали) формується рейтинговий список найсильніших кандидатів в порядку спадання, що дозволяє згодом сформувати список номінованих кандидатів на участь у програмі мобільності та резервний список. Відділ надсилає список номінованих осіб до університету, який приймає учасників мобільності в рамках програми Erasmus+.