Університет Аалто у Фінляндії пропонує безкоштовне навчання для студентів ЛНТУ в рамках «Відкритого університету»!

Навчання можна проходити безкоштовно протягом 2023–2024 навчального року. Процес реєстрації на курс триває до 31 липня 2024 року.

Відкритий університет пропонує індивідуальні курси з бізнесу, технологій, мов і мистецтв. Студентам надається право на вивчення окремого курсу і це право діє лише протягом визначеного періоду.

Щоб зареєструватися, дотримуйтесь інструкцій нижче:

- Під час реєстрації зверніться до офісу «Відкритого університету» (avoin@aalto.fi). У своєму електронному листі вкажіть, які курси ви бажаєте пройти.

- Якщо на курсі ще є місця, «Відкритий університет» надішле вам інструкції щодо того, як надіслати копію вашого паспорта зашифрованою електронною поштою. Надсилаючи копію паспорта, також вкажіть номер телефону та адресу електронної пошти.

- Після реєстрації ви отримаєте підтвердження на свою електронну пошту.

Перелік доступних курсів можна знайти тут: Список курсів

Деталі на сайті Університету Аалто