Університет гуманітарних і природничих наук ім. Яна Длугоша в Ченстохові, Республіка Польща запрошує на навчання з отриманням стипендії в рамках програми Еразмус+ протягом трьох місяців в 1 семестрі 2023/2024 н.р.

Мобільність

Потенційними аплікантами можуть бути студенти таких спеціальностей:

• Dziennikarstwoikulturamediów / Журналістика та медіакультура
  • sp. filologiaangielska / Англійська філологія
  • Pracasocjalna / Соціальна робота
  • Psychologia / Психологія
  • Turystyka i rekreacja/ Туризм і відпочинок
  • Informatyka / Інформаційні технології
  • Innowacyjnetechnologie i nowoczesnemateriały / Інноваційні технології та сучасні матеріали
  • Inżynieriabezpieczeństwa / Інженерія безпеки
  • Produkcja i marketingżywności / Виробництво та маркетинг продуктів харчування
  • Inżynieriamedyczna / Медична інженерія
  • Wychowaniefizyczne / Фізична культура
  • Administracja / Адміністрування
  • Ekonomia / Економіка
  • Prawo / Право
  • Rachunkowość i podatki /Бухгалтерський облік і податки
  • Grafika/ Графіка
  • Malarstwo /Живопис

Зареєструйся тут – у разі успішної реєстрації вам прийде лист на електронну скриньку з підтвердженням!

Дедлайн – 10 травня!

Прохання врахувати можливість перетину державного кордону в умовах воєнного стану при подачі заявки.

Якщо у вас виникнуть запитання щодо обміну студентами, будь ласка, не соромтеся зв’язатися з нами inter_ldtu@ukr.net.(головний корпус, каб. 220).