Університет ім. Яна Длугоша в Ченстохові оголошує набір на стажування на зимовий семестр 2024-2025 навчального року для студентів першого ступеня (бакалавр) та другого ступеня (магістр).

Тривалість: 3 місяці (01.10.2024 - 31.12.2024)

Навчання – безкоштовне.

Мова: польська

Перелік програм: економіка, право, адміністрування, англійська для бізнесу(магістр), комп'ютерні науки, інноваційні технології та сучасні матеріали, цивільна безпека, інженерія мультимедіа, туризм, соціальна робота, соціальні послуги.

Детальніше про програми у прикріпленому файлі: ..\Documents\Wykaz kierunków_staże_UJD-ZIMA_24-25.xlsx

Перелік необхідних документів для аплікантів:

1. Заповнена аплікаційна форма (завантажити документ, заповнити)
  2. Копія закордонного паспорта
  3. Сертифікат про знання польської мови не нижче рівня В1.
  4. Довідка про те, що Ви здобувач ЛНТУ з деканату

Додаткова інформація:

1. Кожен учасник має можливість скористатися факультативним інтенсивним курсом польської мови. Курс платний, вартість залежить від кінцевої кількості слухачів.

2. Кожен учасник повинен мати страховий поліс на випадок хвороби чи нещасного випадку на період навчання в Польщі або Європейську карту медичного страхування або оформити страховку в Національному фонді здоров’я одразу після початку стажування.

3. Кожен учасник має зробити візу на весь термін стажування.

4. Кожен учасник стажування повинен мати медичну довідку.

5. Здобувачі вищої освіти, які ще не досягли 18-річного віку, повинні мати оригінал офіційного документу (ДОВІРЕНІСТЬ) на третю особу, яка досягла 18-річного віку і буде юридично представляти здобувача вищої освіти в усіх питаннях, пов’язаних з його/її перебуванням у Польщі у зв’язку з мобільністю. Документ повинен бути завірений нотаріусом і перекладений з печаткою на польську мову. Документ повинен бути дійсним протягом усього періоду стажування.

6. Здобувачі, відібрані на програму безкоштовного стажування мають можливість проживати в Студентському гуртожитку «Скрзат» у двомісних кімнатах. Вартість кімнат в поточному навчальному році становить 490 злотих / місяць / особа.

Усіх зацікавлених здобувачів вищої освіти ЛНТУ просимо надсилати електрону версію всіх необхідних документів на електрону скриньку відділу міжнародних зв’язків inter_ldtu@ukr.net , а паперовий варіант принести безпосередньо у відділ (каб. 220) у головному корпусі.

Кінцевий термін - 31 липня 2024 року.