Університет «Люблінська Політехніка» запрошує студентів Луцького НТУ на навчання в магістратурі за програмою подвійного диплому за спеціальностями:
Будівництво, Управління, Транспорт, Автоматизація.
В 2018/2019 н/р оплата за навчання складатиме 400 євро (оплата в злотих поквартально) + 200 євро реєстраційний внесок, який є обов’язковим для всіх іноземних студентів.
Прийом документів на участь в програмі подвійного диплому у відділі міжнародних зв’язків Луцького НТУ (вул. Львівська 75, каб.220, тел.(0332) 746150, e-mail: interlntu@gmail.com