Перейти до основного вмісту

Університет Вітовта Великого в м. Каунас оголосив конкурс на короткострокову грантову програму (1-2 семестри) навчання для студентів бакалаврів, магістрів та аспірантів у їхньому університеті. 

Грант


Розмір гранту:

для бакалаврів/магістрів – 550 євро/місяць;

для аспірантів – 1100 євро/місяць.

Кінцевий термін подання онлайн-заявки – 15 квітня 2024 року.

Необхідні документи:

1. Перш за все! кандадат має отримати офіційний лист про прийняття від Університету Вітовта Великого, отримати таке підтвердження можна надавши у відділ міжнародних зв'язків сертифікат про знання англійської мови (пункт 5) та заповнену угоду (пункт 3).  

2. Заповнена аплікаційна форма

3. Угода про навчання. Вона повинна бути повністю заповнена і підписана трьома сторонами: кандидатом, відповідальними особами з університетів. Відповідальні особи з ЛНТУ – це координатори академічної на факультеті. Програма короткострокового навчання, повинна складатися щонайменше з 30 кредитів на семестр. Це не стосується аспірантів. (Каталог курсів тут)

4. Один рекомендаційний лист (надається через систему онлайн-заявки або додається до форми заявки як додаток. Рекомендується використовувати цей шаблон форми

5. Сертифікат про знання англійської мови (мінімум B2)

Документи необхідно подавати через систему онлайн-заявки. Незаповнені заявки або подані після закінчення терміну розглядатися не будуть.

Про результати відбору кандидатів буде повідомлено електронною поштою не пізніше 1 липня 2024 року.

Детальна інформація про конкурс – на сайті Study in LT

Прохання врахувати можливість перетину державного кордону в умовах воєнного стану при подачі заявки.

Якщо у вас виникнуть запитання щодо обміну студентами, будь ласка, не соромтеся зв’язатися з нами inter_ldtu@ukr.net. (головний корпус, каб. 220).