Урочисте святкування 51-ї річниці від Дня заснування Луцького НТУ

Благодатний дзвін Свято-Троїцького собору 2 липня, у день створення Луцького НТУ, сповістив усіх присутніх представників університету про початок святкового молебню з нагоди 51-ї річниці від Дня заснування вузу.

На святковому богослужінні на чолі з ректором П.П. Савчуком, проректорами В.І. Талахом та С.П. Шимчуком була присутня університетська спільнота.

У вітальній промові владика Михаїл благословив Луцький НТУ на подальшу наукову долю з побажаннями Божого милосердя та благодаті усьому професорсько-викладацькому складу та студентству, наголосивши на тому, що існування вузу – це вияв поліфонії Божої, яка дає можливість розвивати та утверджувати повсякчас українську науку Волинського краю. Завершилось віншування виконанням пісні «Многая літа».

Продовжилось святкування опівдні у стінах університету, де відбулось урочисте відкриття та освячення лабораторії інтерактивного навчання, яка наразі слугуватиме потребам вступної кампанії, що є особливо важливим для майбутнього розвитку університету.

Ректор Волинської Православної Богословської Академії, протоієрей Олександр зауважив, що за умови якщо Боже благословення прийме увесь колектив, справа стає благодатною. Він зазначив, що головним покликанням професорсько-викладацького складу вузу є формування цілісних особистостей, які утверджуватимуть та розвиватимуть нашу державу у майбутньому.

Святкові дійства з нагоди 51-ї річниці від Дня заснування університету дали можливість отримати Боже благословення для подальшого розквіту та розбудови Луцького НТУ на теренах Волинського краю.

Оксана Гринюк