Урочисте відкриття кабінету Студентської ради
у Луцькому НТУ

28 вересня в урочисто прикрашеному кабінеті Студентської ради Луцького НТУ було велелюдно.

На гостину з нагоди офіційного відкриття креативного простору студентського самоврядування нашого університету завітало багато гостей.

Проректор з науково-педагогічної роботи вузу Валентин Талах у своїй вітальній промові зазначив, що він пишається діючим складом Студентської ради нашого вишу та її здобутками.

Голова Студентської ради Ірина Гаранчевська, висловивши слова вдячності за сприяння та допомогу адміністрації університету в облаштуванні кабінету, запросила усіх присутніх переглянути світлини проведення ремонтних робіт, які, до слова, тривали протягом одного року.

Із уст голови студентського самоврядування нашого університету усім стало відомо про участь наших студентів у програмі «Активні громадяни» за сприяння Британської ради, яка дала можливість виграти проект, завдяки якому у кабінеті з’явилась унікальна вивіска. Світлана Мідик, яка є однією із учасниць цього проекту, звернувшись до наступних поколінь студентства, наголосила: «Намагайтеся щось зробити для свого університету, зберегти та примножити усе те, що надбали для вас попередні покоління».

Директор Молодіжного центру Волині Захар Ткачук, ознайомивши усіх присутніх із можливостями, які надає програма «Активні громадяни» за сприяння Британської ради, наголосив на тому, що йому дуже приємно знаходитись в оновленому інтер’єрі Студентської ради. Він зазначив, що важливо бачити результат, який у майбутньому надихає на більше і побажав студентському самоврядуванню нашого університету повсякчас відповідати тому високому рівню, на якому вона знаходиться.

Члени глобального молодіжного проекту U-Report у своєму вітанні зазначили: «Ви є прикладом тієї активної молоді, яка є взірцем для інших».

Під час урочистого відкриття кабінету Студентської ради відбулось нагородження переможця проекту «Радіо Політех»: власницею білету у клуб «Опера» стала Ірина Лисик. Її величність фортуна цього дня посміхнулась Тетяні Якобчук, Ігорю Кінаху, Олександру Мельнику, Борису Гордовському та Сергію Фелістовичу, які отримали у подарунок грошові сертифікати.

Очільник університету Петро Савчук у своїй вітальній промові зазначив, що спільними зусиллями усі працювали над тим, щоб у нашого студентського самоврядування було місце, показове для усіх, і яке б свідчило про те, що наш вуз існує для студентства.

Апофеозом дійства стало перерізання червоної стрічки, яке свідчило про офіційне відкриття кабінету Студентської ради нашого університету, яка від сьогодні і надалі у своєму оновленому креативному просторі ефективно працюватиме над тим, щоб студентські роки для студентів нашого університету стали незабутніми та були сповнені цікавого змісту.

Оксана Гринюк